TUNCAY'IN AŞKI BÜYÜK

Tuncay Şanlı ile CHP Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Sevigen'in kızı Selen evlilik hazırlığında...

Magazin

TUNCAY'IN AŞKI BÜYÜK Futbol hayatına İngiltere Premier Lig ekiplerinden Middlesbrough'da devam eden Tuncay Şanlı, CHP Genel Sekreter Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Mehmet Sevigen'in yapımcı-oyuncu kızı Selen Sevigen ile evlilik yolunda... Önümüzdeki günlerde nişan yüzüklerini takacak olan çiftin yaz başında düğün yapacağı öğrenildi. Akşam gazetesinin haberine göre çiftin nikah şahitleri ise Deniz Baykal ile Fatih Terim olacak.

Yaklaşık iki yıl önce bir arkadaş grubunda tanışan Şanlı ve Sevigen'in dostluğu bir süre sonra aşka dönüştü. Bugüne kadar Türkiye-İngiltere hattında devam eden ilişki, Tuncay'ın evlilik teklifiyle ciddi bir boyut kazandı. Sevigen bu gelişme üzerine durumdan babasını da haberdar etti ve evlilik için ailesinin onayını aldı.

Ünlü futbolcu, önümüzdeki günlerde ailesiyle birlikte kız istemeye gidecek. Nişan yüzükleri de yine aile arasında düzenlenecek sade bir törenle takılacak. İngiltere liginin bitmesinin ardından Türkiye'ye gelecek olan Tuncay Şanlı ile Selen Sevigen, yaz başında nikah masasına oturmayı planlıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: