TUNCEL KURTİZ'DEN FİLM SÜRPRİZİ!

atv'nin sevilen dizisi "Ezel"de canlandırdığı "Ramiz Dayı" karakteriyle sevilen Tuncel Kurtiz, 23 Nisan'da vizyona girecek "Siyah Beyaz" adlı filmde bir ressamı canlandırıyor

Magazin

TUNCEL KURTİZ'DEN FİLM SÜRPRİZİ! Ankara'da 25 yıldır faaliyet gösteren "Siyah Beyaz Sanat Galerisi ve Barı" nın eski müdavimlerinin gerçek hikâyelerini beyazperdeye taşıyan "Siyah Beyaz" adlı sinema filmi 23 Nisan'da gösterime girecek.

atv'de yayımlanan "Ezel"de canlandırdığı "Ramiz Dayı" karakteriyle sevilen Tuncel Kurtiz bu filmde, 70 yaşında köklü bir aileden gelen Ahmet Nihat adlı ressamı canlandırıyor. Ahmet Nihat'ı "Fırtınalı bir hayat yaşayan ve yaşına rağmen ideallerinden ödün vermeyen bir ressam" diye tanımlayan Kurtiz, karakteri şöyle anlattı: "Çevresinde sözünü dinleten ve sayılan bir kişi.

Dedesi paşalık babası valilik yapmış. Babasının mesleği gereği bir süre yurt dışında okumuş. Ancak daima ailenin ayrıkotu olmuş. Hep kendi bildiğini yapmayı tercih etmiş. Fırtınalı bir hayat sürmüş. Artık daha sakin bir hayat yaşıyor ve yalnız bir adam." Renklerle ve fırçalarla arasının iyi olduğunu söyleyen Kurtiz, tuvalin başında resim yeteneğini de konuşturdu.

Ahmet Boyacıoğlu'nun yönetmen koltuğunda oturduğu filmde Kurtiz'e Nejat İşler, Şevval Sam, Erkan Can, Derya Alabora ve Taner Birsel eşlik ediyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: