Tuncel Kurtiz'in rolünü ünlü aktör "Robert De Niro" canlandıracak

Ertuğrul Gazi’ dizisinin yapımcısı Özkan İpek, Mevlana rolü için Kurtiz'in yerini Robert De Niro ile doldurmayı planlıyor.

Kültür-Sanat

Tuncel Kurtiz'in rolünü ünlü aktör "Robert De Niro" canlandıracak TRT ekranlarında yayına hazırlanan Osmanlı Devleti'nin kuruluşunu konu alacak 'Ertuğrul Gazi' adlı dizide Tuncel Kurtiz'e teklif götürülmüştü fakat Kurtiz'in ani ölümü her şeyi değiştirdi.

Kurtiz'in yerini Robert De Niro ile doldurmayı planlayan Özkan İpek, Mevlana rolü için Oscarlı oyuncu Robert De Niro’ya teklif götürecek.

Ertuğrul Gazi’de oynayabilirim

Oscarlı oyuncudan “Okuduğum birçok senaryo var. Ancak ‘Mevlana’ rolü için ‘Ertuğrul Gazi’de oynayabilirim. Kararımı kısa sürede size bildireceğim” yanıtını alan İpek, sabırsızlıkla gelecek cevabı bekliyor.

İlk bölümü yaklaşık 2 milyon TL’ye mal olacak

İpek, önümüzdeki hafta Amerika’ya giderek Robert de Niro’yla görüşecek ve onu ikna etmeye çalışacak. İpek, Robert De Niro’dan olumlu cevap alırsa zaman kaybetmeden Türk oyuncularla görüşerek kadroyu tamamlayacak. Robert De Niro, teklifi kabul ederse Türkiye’ye gelecek ve yaklaşık 10 gün kalacak. Dizinin çekimlerine mayıs ayının son haftası başlanacak.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: