Turabi'nin en büyük hayali!

Turabi, Ankara'da bir söyleşiye katıldı. Turabi burada en büyük hayalinin Kenan İmirzalıoğlu ile oynamak olduğunu söyledi.

Magazin

Turabi'nin en büyük hayali! İşte Turabi'nin açıklamaları:

Turabi, "Kenan İmirzalıoğlu ve Cüneyt Arkın'a hayranım. Ancak Kenan İmirzalıoğlu ile oynamak en büyük hayalim" dedi. Oyunculuk derslerine devam ettiğini söyleyen Turabi, "Eğitim önemli. Hatta insanlara bu dalda da kendimi kanıtlayana kadar oyuncu koçuyla çalışmaya devam edeceğim. Binicilik derslerine başlıyorum çünkü neyin ne zaman lazım olacağı belli olmaz" diyerek çok iddialı olduğunu ifade etti.

Kendini sürekli geliştirmeye çalıştığını anlatan Turabi, "Kendimde ne gibi eksikler var görmek için kişisel gelişim kitapları okuyorum. Çocukluğumda çok kitap okuma şansım olmadı ama çok fazla spor yaptım" dedi.

Bu sene Survivor'a katılacak olan Yılmaz Morgül ve futbolcu Yattara ile ilgili gelen sorulara ise "İkisi de tanınan bilinen kişiler. O yüzden onlar hakkında bir eleştiri yapmak bana düşmez. Survivor'ın ilerleyen zamanlarında iyi veya kötü halkımız eleştirilerini esirgemeyeceklerdir" açıklamasında bulundu.

Ardından da "Gidene kadar çok yemek yesinler. Bol bol idman yapsınlar ve sürekli sevdikleriyle vakit geçirip en sevdikleri şeyleri sıkılana yapsınlar. Çünkü orada bunları çok özleyecekler" tavsiyesinde bulundu.

Bunlarda ilginizi çekebilir: