TURAN VE KOBAL EKRAN YILDIZI OLACAK MI?

‘Evcilik Oyunu’ adlı programda futbolcu sevgilisi Arda Turan ile ekrana geleceği konuşulan Sinem Kobal proje için ne dedi?

Magazin

TURAN VE KOBAL EKRAN YILDIZI OLACAK MI? Evlilikle ilgili her türlü program formatının ilgi gördüğü televizyon dünyamızın yeni evlilik programı Güney Kore çıkışlı 'Evcilik Oyunu', yeni katılan ünlülerle devam edecek. Uzun süredir birçok tanınmış isimle görüşme ve deneme çekimleri yapan yapımcılar, popçu Berksan ile Seren Serengil'in eski kocası Ozan Kaçmaz'ı ekrana getirecek. Ünlü kadınların programda doğal olamadıklarını düşünen yapımcılar, bu yeni ikilinin karşısına ise ünlü olmayan iki genç kız çıkartacak. 'Çilek Dudaklarına' şarkısıyla müzik dünyasına giriş yapan ve geçtiğimiz günlerde ikinci albümünü çıkaran ancak aynı ilgiyi henüz yakalayamayan Berksan, 'Unutulmaz' dizisinin başrol oyuncusu sevgilisi Özlem Yılmaz ile evliliğe giden ilişkisini geçtiğimiz haftalarda noktalamıştı.

"BÖYLE BİR ŞEY OLMAYACAK"
Öte yandan Sinem Kobal ile Arda Turan'a 500 bin liralık teklif götürüldüğü söylentilerine Sinem Kobal tepki göstererek, “Bu programda biz olmayacağız. Özel hayatımızın sözünü bile etmezken peşimize kameraları takacak halimiz yok. Biz böyle bir programda asla olmayız.” dedi. Şu sıralar 'Küçük Sırlar' adlı televizyon dizisinde oynamaya başlayan Kobal, kendini tamamen işine verdiğini ve sevgilisi Arda Turan'ın transfer haberleriyle ilgili yorum yapmayacağını belirtti. Kobal, Arda Turan'ın Almanya veya İngiltere'ye transfer olması halinde mesleği olan oyunculuğu bırakmayacağını daha önce açıklamıştı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: