Turbo Turabi “Avcı: İlk Kehanet” filminde!

Survivor Türkiye ve Survivor All Star'da şampiyon olmasının ardından 80 ülkede yayınlanan dünyanın en zor reality yarışması The Challenge 2019'da da şampiyonluğu kimseye kaptırmayan Turabi Çamkıran, nam-ı diğer Turbo Turabi, “Avcı: İlk Kehanet” filminde konuk oyuncu olarak yer alacak.

Kültür-Sanat

Turbo Turabi “Avcı: İlk Kehanet” filminde! Daha önce Kertenkele dizisi, Sabit Kanca 2 ve Ketenpere sinema filmlerinde oynayan Turabi Çamkıran, bir süredir aksiyon sahneleri için özel oyunculuk dersleri alıyordu. Çamkıran, Avcı’da süpriz ve gizemli bir karaktere hayat vererek, bundan sonra oyunculukta da iddialı olduğunu gözler önüne serecek.

Avcı: İlk Kehanet çekimleri son yılların parlayan genç ismi Onur Aldoğan’ın yönetmenliğinde 21 Ağustos’ta (yarın) İstanbul’da başlayacak. Başrollerinde Gürbey İleri, Ferzan Hekimoğlu, Bülent Çetinaslan’ın yer aldığı yapım Türkiye’de masalsı-fantastik aksiyon türünde yapılan ilk sinema filmi olma iddiasını taşıyor.

ONN Medya imzalı, ödüllü yapımcı H. Hakan Eren tarafından gerçekleştirilecek filmde, sosyal medya fenomenleri de rol alıyor.

(Kaynak: dizidoktoru.com)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: