'TÜRK ASKERLERİNDEN ESİNLENDİK!'

Yeni Bond kızı olmaya aday gösterilen seksi yıldız Sienna Miller, “G.I.JOE” filminin galasında yeni filmlerinde Türk askerlerinden esinlediklerini söyledi..

Magazin

'TÜRK ASKERLERİNDEN ESİNLENDİK!' Yılların usta oyuncusu Dennis Quaid, aksiyon filmi “G.I.JOE”de aksiyon yapmayan, komut veren tek kişi rolünde. Quaid, “Bundan sonraki bölümler çekilirse ben de diğer arkadaşlarım gibi hareketli sahnelerde dövüşmek istiyorum” diyor. Buna en çok sevinenlerde biri ise, “Mumya” ve “Mumya’nın Dönüşü” filmlerinden tanıdığımız aktör Adewale Akinnuoye-Agbaje. Aslen avukat olan siyahi oyuncu, bu yaz organize edebilirse Türkiye’ye gelmek istiyor. Oyuncu, bilmem ben Türk olduğumdan mı ama bir sır da veriyor.

Yönetmen Stephen Sommers ile iyi arkadaş olan Agbaje, Türk askerlerinin ününden de esinlendiklerini itiraf ediyor. Filmdeki seçkin ajanların, her türlü usta tekniği kullanarak dünya barışı için mücadele verdiklerini ifade eden oyuncu, “Bunu zaten günümüzde yaşıyoruz” diyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: