TÜRK BÜYÜKELÇİ'NİN KURU TWITTER'I KARIŞTIRDI!

‘Political Animals’ adlı dizinin 2. bölümünde ABD Dış İşleri Bakanı ile Türk Diplomatın hamam sahnesi çok konuşuldu.

Magazin

TÜRK BÜYÜKELÇİ'NİN KURU TWITTER'I KARIŞTIRDI! CNBC-E'de yayınlanan 6 bölümlük ‘Political Animals’ adlı dizinin pazar akşamı ekrana gelen bölümünde Amerika Dışişleri Bakanı ile Türk Diplomatın arasında geçen hamam sahnesi izleyicilerin büyük tepki çekti. Sosyal medyada geniş yankı buldu.

Dizinin pazar akşamı yayınlanan 2. bölümünde İran'da tutulan üç rehine gazeteci için Türkiye'den yardım istedi. ABD Dış İşleri bakanı görüşmeye giderken bakanın hamamda olduğu söyleniyor. Dış İşleri Bakanı hamamın ne olduğunu merak ediyor ve soluğu hamamda alıyor.

Hamamda Dışişleri Bakanı’na Türk Büyükelçi Serkan, yemeğe çıkmayı teklif ediyor. Bakan rehineleri kurtarmak için bu teklifi kabul etmek zorunda kalıyor. Pazar akşamı ekrana gelen bu görüntüler bazı seyircileri kızdırdı. Seyirciler Türk erkeğinin imajının kötü gösterildiğini ve Amerikalıların hâlâ Türkiye’yi bir hamam ülkesi olarak algıladığını belirterek bu sahnelere tepki gösterdi.

Ülkemi böyle gösteren bir diziyi oynattığı için CNBC-e’yi kınıyorum.

ABD Dışişleri Bakanı’na Türk hamamında çıkma teklif eden Büyükelçi, yurtdışındaki Türk imajı mıdır?

Türkiye’yi hâlâ hamam ülkesi olarak çizmişler.

Türk Büyükelçisi’nin hamamda olması çok iyi ya. önyargıyagel.

Taken 2 ve Political Animals neden " Türk Hamamına" vurgu yapıp duruyorlar ? Hamamda ne var !

Political animals dizisinde Türk büyükelçisi'ni hamamda buluyorlar, 70 yaşındaki shit suratlı kadına sarkıyor, mısırlı aksanıyla konuşuyor

Yok artik!political animals denen dizide tr baskaniyla abd baskani gorusuo nedense turkler arapca konusuyo!?u have to cover ur head ne yaa
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: