TÜRK ERKEKLERİNİ ÇOK SEVİYORUM

Türkiye’yi ve Türkleri çok sevdiğini söyleyen Avustralyalı güzel Kristy Dawson "Gelibolu savaşı iki ülkeyi dost ve kardeş haline getirdi.

Magazin

TÜRK ERKEKLERİNİ ÇOK SEVİYORUM Türkleri ve Türkiye’yi bu yüzden çok seviyorum" Turizm Cenneti Matla’da bu yıl 7.si yapılan ve Catwalk Production Paul Chetcuti tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve Türkiye’nin önemli mayo firması Sunsurf mayoları ana sponsorluğunda gerçekleşen "World Bikini Model International ’09" ve "Miss European Tourism Beauty ’09" yarışmasında "Miss Friendship Paul Target" güzeli seçilen Kristy Dawson, Türkiye’yi görmeyi çok istediğini belirterek "En çok Çanakkale ve Gelibolu’yu görmek istiyorum. Orada iki ülkenin savaştan çok dostluğun ve kardeşlik yaşadığını biliyorum. Oralar sanki bizim toprağımız gibi geliyor. Türkiye’ye gelip ve Türk erkeklerini tanımayı çok istiyorum" dedi
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: