Türk gülleri, sandal ağacı misk ve buhur ile kusursuz bir senfoni..

Kokunuzla büyülemeye hazırlanın! "Portrait of a Lady" tam size göre...

Kadın

Türk gülleri, sandal ağacı misk ve buhur ile kusursuz bir senfoni.. Parfüm sektörünün kalbinde büyüyen ve,Christian Dior Parfümleri’nin kurucusu Serge Heftler’in torunu olan Frédéric Malle, çok küçük yaşlardan itibaren annesinin sanat direktörü olarak uzun yıllar çalıştığı Dior fabrikasında parfümlerin ortaya çıkış hikayelerine bizzat tanık olan büyüdü. Estetik, mimarlık ve modern tasarım konularında ufkunu geliştirmek üzere New York Üniversitesinde ve Sotheby’s Institute of Art’da Sanat Tarihi alan Frederic Malle, daha sonra Paris’teki Lab Roure Bertrand Dupont parfüm laboratuarında çalışmaya başlayarak parfüm dünyasına adımını atar. Uzun yıllar en iyi Fransız ve uluslararası parfüm markalarına danışmanlık yapan Malle, dünyaca ünlü parfüm tasarımcılarından kendine bir ekip oluşturur. Tasarımcılarına kendi sınırlarının ötesinde hayallerini gerçekleştirme imkanı veren FrédéricMalle liderliğindeki bu yaratıcı ekip, 2000 yılından bu yana sürekli gelişen koleksiyonları ile alanındaki diğer markalardan ilk bakışta ayrılıyor.

Portrait of A Lady: Tıpkı bir senfoni gibi ahenkli geçişlere sahip kokusuyla, duyuların en derin noktalarına zarifce işleyen Portrait of a Lady oldukça seksi. Güçlü ve kalıcı gül esansına eklenen tarçın, sandal ağacı, paçuli, misk ve buhur ile Portrait of a Lady...


Domnique Ropion imzalı Portrait of a Lady Türk güllerinden elde edilen gül esansları, benzion, tarçın ve sandal ağacı temel notaları paçuli, misk ve buhur ile harmanlanmış. Tıpkı bir senfoni gibi ahenkli geçişlere sahip koku bir mıknatıs gibi insanı duyuların büyüsüne çekiyor.

Bunlarda ilginizi çekebilir: