'TÜRK ORYANTALLER FAHİŞEYE BENZİYOR

Hollandalı oryantal Sheila'dan Türk dansözleri kızdıracak sözler: 'Yüzde 90'ı oryantalden çok fahişeye benziyor. Göğüslerini ve kalçalarını oynatıyor, teknik bilmiyorlar'..

Magazin

'TÜRK ORYANTALLER FAHİŞEYE BENZİYOR Hollanda'da yaşayan ve yıllar önce öğrendiği oryantal dans sayesinde dünyanın dört bir yanından gelenlere bu dansı öğreten Sheila'dan ilginç açıklamalar. Bir partide dans etmek için Türkiye'ye gelen ünlü dansöz, ayağının tozuyla şaşırtıcı açıklamalar yaptı. 'Parti sahibi Türk dansöz istemediği için beni çağırmış. Haklılar aslında; çünkü dünyadaki iyi oryantal dansçıların çoğu Türk değil. Türk oryantaller teknik bilmiyorlar' diyen Sheila, Türkiye'den Tanyeli, Didem ve Nesrin Topkapı'yı çok beğendiğini söylüyor. Asena'ya ise eleştirileri var. 'Sahnede sopa gibi duruyor' diyen Sheila, bu üç ismin dışındakileri kızdıracak şu açıklamalar yapıyor: 'Türk dansözlerin yüzde 90'ı oryantalden çok fahişeye benziyor.'

SADECE KALÇA OYNATIYOR
35 yaşındaki Sheila, bu durumun nedenini şöyle açıklıyor: 'Hepsi için aynı şeyi söyleyemem ama sahnesi bittikten sonra müşterinin evine giden oryantaller bile var. Sadece memelerini ve kalçalarını oynatıyorlar. Kalite çok düşük.' Sheila, şahit olduğu bir olayı şöyle anlatıyor: Antalya'da yarı çıplak bir hatun oryantal yapmaya çıktı. Bir turist de kamerayla onu çekiyordu. Ve oryantal ne yaptı, biliyor musunuz: Kameranın içine girip, memelerini sallamaya başladı. Bir kadın bunu kendine nasıl yapar?
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: