TÜRK TUBORG BREWMASTER LANSMANINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Türk Tuborg, yeni platformu Tuborg Brewmaster’ı tanıttığı etkinlikte gurmeler, gazeteciler ve Tuborg yöneticileri biraraya geldi. Türk Tuborg’un Türkiye’de piyasaya sunduğu Tuborg Gold, Carlsberg, Leffe, Corona, Hoegaarden ve Guinness biralarının özel bir menüyle sunulduğu gecede Teoman Hünal da hangi yemekle, hangi biranın tercih edileceğine dair bilgiler verdi. Türk Tuborg’un biralarının La Brise Brasserie’nin birbirinden lezzetli yemekleriyle birlikte tadıldığı gecede konuklar yemekle biranın uyumundan etkilendiklerini gizlemediler.

Magazin

TÜRK TUBORG BREWMASTER LANSMANINI GERÇEKLEŞTİRDİ
Türk Tuborg’dan Biraseverlere Yeni bir Platform: Türk Tuborg Brewmaster *
* Brewmaster, [bruvmastır okunur] bira üstadı anlamına gelmektedir.

Türkiye’nin ilk özel sektör birası unvanını taşıyan, 1969 yılından bu yana tüketicilerine daima en iyiyi sunmayı hedefleyen Türk Tuborg, şimdi de biraseverlerin beklentilerini artıracak kaliteli ürünler, çeşitlilik ve lezzet önerilerini bir araya getiren Tuborg Brewmaster platformunu duyuruyor.

Özellikle 2009 yılından itibaren hedef büyüterek müşterilerine "en iyi kalite" ve "en iyi hizmet"i sunmaya odaklanan Tuborg, ürünlerini de sloganında belirttiği üzere "adam gibi bira" konsepti etrafında konumlandırıyor. Bunu sağlamak için üretimden başlayarak pek çok yeni yatırım ve geliştirme faaliyetinde bulunan Türk Tuborg, çalışmalarına tüm gücüyle devam ediyor.


Hem yüksek kaliteli üretim yaparak, hem de dünyanın önde gelen bira şirketlerine ait, herbiri kendi kategorisinde büyük önem ve değere sahip olan Leffe, Corona, Hoegaarden ve Guinness gibi bira markalarını ithal ederek Türk bira tüketicisi ile buluşturan Türk Tuborg, ülkemizin “Brewmaster”ı (bira üstadı) haline geliyor. Kalite ve gerçek çeşitliliğe odaklanan, olanla yetinmeyip daha fazlasına odaklanan, Türkiye bira pazarına yepyeni bir anlayış ve dinamizm getiren bir yaklaşımın eseri olan Tuborg Brewmaster platformunda tüm biraseverlerin keyif alacağı bir tat bulunuyor.

Tuborg Gold

Yüzde yüz malt, şerbetçiotu, su ve mayadan yapılan, üretim sırasında şeker katılmayan Türkiye’nin “adam gibi bira”sı.

Carlsberg

1847’den bu yana modern biracılığın öncüsü olan Carlsberg, tüm dünyada geleneksel metodlara bağlı olarak üretiliyor. Günümüzde 140’dan fazla ülkede milyonlar tarafından tüketilmekte olan Carlsberg, 2001 yılından beri Türkiye’de üretiliyor.


İrlanda’nın, dünyayı fetheden esmer tadı, GUINNESS Fıçı

Karamelize oluncaya kadar kavrulan arpadan yapılan, karakteristik aroması ile kendine özgü rengi ve köpüğüyle öne çıkan GUINNESS, İrlanda’nın Dublin şehrinde bulunan St.James Gate tesisinde üretiliyor. Türkiye’ye ilk defa fıçı olarak getirilen GUINNESS, dünyanın en çok bilinen esmer birası unvanını taşıyor.

Ödüle doymayan beyaz bira, HOEGAARDEN Fıçı…

Geçmişi 1440’lara uzanan Belçika tipi beyaz biranın en iyi örneklerinden biri olan, köklü ve orijinal Hoegaarden [hugardın okunur] yüksek kaliteli arpa maltı ve buğday ile saf kaynak suyundan yapılan yumuşak aromalı, kolay içimli bir bira. Kişnişten tatlı portakal kabuğuna uzanan farklı tatlar barındıran Hoegaarden, iki yılda bir düzenlenen dünyanın en prestijli bira yarışması World Beer Cup’ta dört yıl üst üste altın madalya kazanarak, değerli bir rekoru da elinde barındırıyor.

Özel kadehinde sunulan gurme bira, LEFFE

Yemekle birlikte içilen ve “chalice” adlı özel kadehinde sunulan otantik Belçika birası Leffe, bu özellikleriyle akıllardaki geleneksel bira kavramını altüst ediyor. 770 yıllık geçmişe sahip olan, sarışın ve esmer olmak üzere iki farklı türü bulunan Leffe sofistike bir tada sahip, gurme bira olarak tanımlanıyor.

Dünyanın en çok satan Meksika birası, CORONA

Sadece Meksika’da bulunan Grupo Modelo fabrikasında üretilen gerçek Meksika birası Corona, ülkemizde de iyi biliniyor ve seviliyor. Bir dilim misket limonuyla içilmesi tavsiye edilen Corona, hafif içimi ve kendine özgü lezzetiyle dünyanın en çok satan Meksika birası olarak öne çıkıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: