Türk-Yunan Survivorlar'da ilk gün ilk tur oyununu kazanan takım belli oldu

Türk ve Yunan Survivorlar'ın mücadelesi nefes kesti. "Türk Survivorlar'ın mı Yunan Survivorlar'ın mı galip gelecek?" sorusu yanıt buldu. İşte detaylar...

Magazin

Türk-Yunan Survivorlar'da ilk gün ilk tur oyununu kazanan takım belli oldu TV8'de ekrana gelen Survivor 2017 yarışmasında Türk - Yunan Survivorlar'ın kapışması ekrana kilitledi.

"Türk Survivorlar mı yoksa Yunan Survivorlar mı galip gelecek?" sorusunu nihayet yanıt buldu. Oldukça zorlu bir parkurda mücadele eden yarışmacılar, ödül için kıyasıya yarıştı. Her iki takımında performansı merak ediliyordu.

Survivor'da otomobil ödülünü kazanan takım belli oldu!

Survivor'da otomobil ödülünü kazanan takım belli oldu!Survivor'da bir ilk yaşandığı ve büyük bir mücadeleye sahne olan yarışmada ilk gün ilk turu 10-7 kazanan takım Türk Survivorlar oldu. Her iki takım da yarın akşam, rövanş karşılaşması için karşı karşıya gelecek. Kazanan takım ödülün sahibi olacak.

Acun Ilıcalı, Survivor 2017'de ilk defa bir Türk takımının Yunan takımı ile oyun oynayacağını açıklamıştı.

Survivor'da otomobil ödülünden sonra bir ilk daha!

Survivor'da otomobil ödülünden sonra bir ilk daha!Mücadeleyi kazanan ekip, Türk ve Yunan mutfağından harika yemekler eşliğinde Fedon'un şarkılarıyla eğlenceli bir akşam geçirecek.

Bunlarda ilginizi çekebilir: