Türkan Şoray imzalı "Uzaklarda Arama" filminin galasında ünlüler geçidi

Türkan Şoray'ın yıllar sonra yönetmen koltuğuna oturtan "Uzaklarda Arama" filminin galası Kanyon Alışveriş Merkezi'nde yapıldı.

Magazin

Türkan Şoray imzalı "Uzaklarda Arama" filminin galasında ünlüler geçidi Gala öncesi ekip adına film ile ilgili soruları yanıtlayan Şoray, "Ekip olarak çok heyecanlıyız. Elimizden geldiği kadar emek verdik. Takdir bundan sonra seyircilerin. Bir yönetmen olarak inanılmaz yetenekli oyuncularla çalıştım. Hepsine tekrar teşekkür ediyorum." dedi. Filmin hem yapımcılığını yapan hem de oyuncu olarak görev alan Şoray'ın kızı Yağmur Ünal ise, devam filminin çekileceğinin de müjdesini verdi.


Yaşayan sinema efsanesi Türkan Şoray'ın, uzun bir aranın ardından "Uzaklarda Arama" filmiyle tekrar yaşadığı beyazperde heyecanının galasında adeta ünlüler geçidi yaşandı. Galaya katılanlar arasında başta eski eşi Cihan Ünal olmak üzere, kardeşi Nazan Şoray, Cenk Eren, Şenay Düdek, Dr. Ender Saraç, Ayça Ayşin Turan, Eşrel Kolçak, Nevra Serezli, Murat Serezli, Nükhet Duru, Eda Özerkan, Irmak Ünal, Bekir Aksoy, Cansu Kurtçu, Metin-Eda Özülkü, Ferdi Tayfur, Nursel Köse, Yasemin Öztürk ve Nebahat Çehre gibi birçok ünlü isim vardı.


Kadrosunda Mustafa Uğurlu, Fırat Tanış, Mehtap Bayri, Ekin Türkmen, Kaan Urgancıoğlu, Özden Serkan Şenalp, Sevda Erginci, Yağmur Ünal, Goncagül Sunar, Aslı Samat, Esra Ergün, Elif Atakan, Pınar Göktaş ve Emirhan Oktay’ın bulunduğu, Türkan Şoray’ın yönettiği, "Uzaklarda Arama" 27 Kasım’da sinemaseverlerle buluşacak.

İşte "Uzaklarda Arama" filminin görkemli galasından kareler...

Fotoğraflar için tıklayınız...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: