Türkan Şoray'a 'Yılın Annesi' ödülü!

(DHA) - SİNEMA sanatçısı Türkan Şoray'a, Adana'da bir kolej tarafından düzenlenen etkinlikte 'yılın annesi' ödülü verildi.

Magazin

Türkan Şoray'a 'Yılın Annesi' ödülü! Okul girişinde öğrenciler tarafından alkışlarla karşılanan Şoray, kendisini görmek isteyen öğrencilere el sallayarak selamladı. Şoray ile öğrenci velileri fotoğraf çektirmek için yarış yaptı. Adana Valisi Hüseyin Avni Coş ile Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'nün de katıldığı törende okulun müzik öğretmenleri, çeşitli gösteriler yaptı. Gitar çalan öğrenciler, Demet Akalın'ın seslendirdiği 'Türkan' şarkısını söylerken, Şoray keyifli dakikalar geçirdi.


Türkan Şoray ile ilgili slayt gösterilerinin yapıldığı etkinlikte Vali Coş'un sunduğu ödülü alan Türkan Şoray, "Bu anlamlı ödülü tüm anneler adına, özellikle evlatlarını kaybetmiş, ağlayan anneler adına alıyorum. Anneler ağlamasın" ddiyerek şöyle devam etti:"Şu anda hüngür hüngür ağlamak istiyorum. Gerçekten çok anlamlı bir gün benim için. Geldiğim andan itibaren sizlerden gördüğün sıcak ilgi beni inanılmaz mutlu etti. Duygularımı anlatmam gerçekten çok zor. Bu anlamlı ödül için çok teşekkür ediyorum. İyi ki anne olmuşum, tüm anneler kutsal varlıklardır. Çok şükür ki Allah beni de annelik mutluluğuna eriştirdi. Gerçekten çok mutlu oldum. Belki de hayatımın en anlamlı, mutlu gününü yaşadım, bugünü hiç unutmayacağım" diye konuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: