Türkan Şoray'ın film isyanı!

İstanbul Film Festivali' kapsamında önceki akşam Türkan Şoray’ın yönetmenliğini yaptığı “Uzaklarda Arama” filmi izleyiciyle buluştu.

Magazin

Türkan Şoray'ın film isyanı! Feriye Sineması girişinde etrafını çeviren çiçekçiler Türk Sinemasının sultanına gül hediye etme yarışına girdi. İçeride soruları yanıtlayan Şoray yönetmenliğini yaptığı filminin istenilen başarıyı göstermemesiyle ilgili “Biz vizyona çok kötü bir zamanda girdik. İstediğimiz illerde ve salonlarda yoktuk. Filmimize 1 hafta şans verildi” dedi.

"Filmin ikincisini çekecek misiniz?" sorusuna Türkan Şoray “ Yağmur yanımda yapımcım o zaten eğer çekelim derse, ben çekmek isterim” dedi.

Şoray, Bebek'te bulunan ve 15 milyon liraya satışa çıkarttığı evinin de filmdeki başarsızlığından dolayı masrafları karşılamak için sattığı yönündeki sorulara “Bu konu çok daha farklı burada cevaplamayayım” diye yanıt verdi.

Türkan Şoray Feriye sinemasına girerken ise yoldan geçen onlarca kişi telefonlarıyla Türk Sineması'nın sultanını görüntülemek için birbirleriyle yarıştı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: