TÜRKBÜKÜ YİNE DEMET-ÖNDER KAVGASIYLA SARSILDI!

Şarkıcı Demet Akalın ile eşi Önder Bekensir arasındaki sular durulmuyor! Geçen hafta tekrar boşanma kararı alan ikili, Bodrum'da "enteresan" olaylar yaşıyor.

Magazin

TÜRKBÜKÜ YİNE DEMET-ÖNDER KAVGASIYLA SARSILDI! Demet Akalın iki gündür aralarında aşk söylentileri çıkan esmer bir gençle dolaşırken, Önder Bekensir yakın arkadaşı Selin İmer ile vakit geçiriyor. İkili önceki gece ilginç bir olay yaşadı. Akalın, yakın arkadaşı Binnaz Avcı ve bir grup erkek arkadaşıyla gece kulübünde eğlenirken, Önder Bekensir de Akalın'ı kıskandırmak için yakın arkadaşını devreye doktu.


Serdar Bilgili ile aşk yaşayan Selin İmer'le birlikte gecce kulübünün önünden defalarca geçen Bekensir, başarılı olamayınca gecenin ilerleyen saatlerinde Akalın'la tek taraflı münakaşaya girdi. Saat 03.00'te Türkbükü'nde Binnaz Avcı, Demet Akalın ve şarkıcının iki gündür aşk yaşadığına dair söylentiler çıkan esmer erkek arkadaşı yürüyüş yaparken, Önder Bekensir yanlarına gidip bağırmaya başladı.

Fotoğrafınızı çektim

Bekensir'in "Senin erkeklerle fotoğraflarını çektirdim, seni mahkemeye vereceğim" sözlerine aldırış etmeyen Akalın, yoluna devam etti. Bekensir güvenlik görevlilerinin araya girmesiyle uzaklaştırıldı. İkili hâlâ Türkbükü'nde bulunuyor
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: