Türkçe şarkıya Bakü’de klip

Çalışmaları Türkiye’de de ilgiyle takip edilen Azerbaycanlı yönetmen Bakhtiyar Alakbarov, yeni bir klip çekti. Alakbarov, sözlerini kendi yazdığı “Kurşun” isimli Türkçe şarkının klip çekimlerini Bakü’de gerçekleştirdi.

Kültür-Sanat

Türkçe şarkıya Bakü’de klip Yönetmenliğin yanı sıra şarkı sözü yazarlığı ve bestecilik de yapan Bakhtiyar Alakbarov, geçtiğimiz aylarda bir klip çekimi için Türkiye’ye gelmiş, İstanbul’da set kurmuştu. Alakbarov geçtiğimiz günlerde yine bir klip için kamera arkasına geçti. Ünlü yönetmen bu kez sözleri kendisine ait olan, Zemine Rehimova'nın seslendirdiği “Kurşun” adlı Türkçe şarkı için çekim yaptı.

ANTİKACIDAN KENDİ SEÇTİ
Müziği Vügar Gasımov’a ait “Kurşun”un klip mekanı olarak Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de karar kılındı. Bakhtiyar Alakbarov, tarihi bir mekanda özel izinle çekim yaptı. Alakbarov, dekor için kullandığı eşyaları bir antikacıdan özenle seçtiğini ve tüm parçaların 50 yaşından büyük olduğunu söyledi.

YILDIZLARLA ÇALIŞIYOR
Birbirinden iddialı klip çalışmalarına imza atan Bakhtiyar Alakbarov, yakında Azerbaycan’ın ünlü kadın yıldızlarından biri için çekim yapacağını açıkladı. Hazırlıklara şimdiden başladığını belirten yönetmen, söz konusu projenin kendisini çok heyecanlandırdığını söyledi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: