TURKCELL SÜPER LİG 22. HAFTA

Turkcell Super Lig 2008 - 2009 Sezonu 22. Hafta karşılaşmasında Fenerbahçe kendi evinde Sivasspor'u konuk ediyor.

Magazin

TURKCELL SÜPER LİG 22. HAFTA 90.Dakika :Hakem Hüseyin Göçek maçı bitiren düdüğü çalıyor. Fenerbahçe kendi evinde karşılaşmayı 4-2 kazanarak puanını 40'a yükseltiyor.
90.Dakika :Fenerbahçe atağında Alex sol kanattan ceza sahası içine yerden pasını verdi, Semih topu ağlara gönderdi ama hakem öncesinde ofsayt kararı verdi.
90.Dakika :Sivasspor'da İbrahim Dağaşan sağ kanattan korner kullandı, Mehmet Yıldız'a pasını verdi ama savunmada Gökhan Gönül araya girerek topu kazandı.
89.Dakika :4. Hakem Zafer Demir maçın sonuna 3 dakika eklendiğini gösteren tabelayı kaldırdı.
88.Dakika :Fenerbahçe atağında Guiza sol kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma kafayla topu uzaklaştırdı.
87.Dakika :Fenerbahçe 'de Gökhan Emreciksin rakibine yaptığı müdahele sonucunda Sarı Kart gördü.
86.Dakika :Fenerbahçe'de Alex sağ kanattan korner kullandı, Alex, Semih'le paslaştı, ceza sahası dışında bekleyen Gökhan Emreciksin' pas attı ama Gökhan pasını aktaramayınca savunma araya girerek topu uzaklaştırdı.
85.Dakika :Fenerbahçe atağında Alex orta sahadan ceza sahası içine uzun oynadı ama top doğrudan kaleci Petkoviç'e geldi.
84.Dakika :Fenerbahçe atağında Gökhan Emreciksin sağ kanattan korner çizgisine indi, ceza sahasına orta yapmak istedi ama top savunmaya çarparak kornere çıktı.
83.Dakika :Sivasspor'da Abdrurahman sağ kanattan serbest vuruş kullandı, ceza sahasına ortaladı ama savunma topu uzaklaştırdı.
82.Dakika :Fenerbahçe'de Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 25 numarayla Uğur Boral, Giren oyuncu 14 numarayla Guiza
80.Dakika :Fenerbahçe'de Alex sol kanattan korner kullandı, ceza sahasına ortaladı, Lugano kafayla indirdi ama savunma araya girerek topu uzaklaştırdı.
78.Dakika :Fenerbahçe atağında Vederson sol kanattan ceza sahasına ortaladı, top Deniz'den sekti. Gökhan Emreciksin topun gelişine çok sert vurdu ve top savunmaya çarparak kornere çıktı.Fenerbahçe bir kez daha gole çok yaklaştı.
77.Dakika :GOOOOOLLLLL!!!!! Fenerbahçe Lugano'nun attığı gol ile durumu 4-2 yapıyor.Sağ kanattan Emre'nin ortasında Semih vurdu direkten dönen topu kale sahası içinde Lugano tamamladı ve golü attı.
76.Dakika :Fenerbahçe'de bu kez Vederson serbest vuruş kullandı, direk kaleye çok sert vurdu ama top barajdan geri geldi.
75.Dakika :Fenerbahçe kaleye yaklaşık 30 metreden serbest vuruş kullandı, Alex ceza sahası içine ortaladı ama Lugano topa yetişemeyince kaleci Petkoviç topun sahibi oldu.
74.Dakika :Sivasspor atağında Kamanan kaleci Volkan'ın önde olduğunu gördü, kaleye sert vurdu ama top üstten auta çıktı.
73.Dakika :Fenerbahçe'de Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 99 numarayla Deivid, Giren oyuncu 20 numarayla Gökhan Emreciksin
72.Dakika :Fenerbahçe atağında Uğur Boral sol kanattan ceza sahasına girdi, yerden pasını verdi ama savunma son anda araya girerek topu kornere gönderdi.
71.Dakika :Fenerbahçe'de Alex sol kanattan korner kullandı, ceza sahası içine ortaladı ama savunma kafayla topu uzaklaştırdı.
70.Dakika :Fenerbahçe atağında Vederson sol kanattan ceza sahasına ortaladı ama savunmada Abdurrahman topu uzaklaştırdı.
69.Dakika :Sivasspor atağında Bilica sağ kanattan ceza sahasına ortaladı ama savunma topu uzaklaştırdı.
68.Dakika :Sivasspor'da Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 26 numarayla Sezer, Giren oyuncu 17 numarayla Balili
67.Dakika :Fenerbahçe atağında Vederson sol kanattan ceza sahasına ortaladı, Semih ceza sahası içinde gelişine röveşata bir vuruş yaptı ama top yandan auta çıktı.
66.Dakika :Fenerbahçe'de Alex sol kanattan korner kullandı, ceza sahasına ortaladı, kaleci Petkoviç boşa çıktı ama savunma tehlikeyi uzaklaştırdı.
65.Dakika :Fenerbahçe atağında Semih sağ kanattan sol kanatta hareketlenen Alex'e pas vermek istedi ama savunmada Bilica araya girerek kafayla topu kaleci Petkoviç'e kazandırdı.
64.Dakika :Sivasspor atağında Sezer sol kanatta ceza sahasına ortaladı ama savunmada Lugano topu uzaklaştırdı.
63.Dakika :Fenerbahçe atağında Vederson, Semih'e pasını verdi. Semih, Uğur Boral'ın sol kanattan hareketlendiğini düşündü tek pas oynadı am Uğur hareketlenmeyince top auta çıktı.
62.Dakika :Fenerbahçe'de Alex sağ kanattan korner kullandı, ceza sahasına ortaladı, Lugano yükseldi ama öncesinde savunma kafayla topu uzaklaştırdı, Uğur Boral ceza sahası dışında topun gelişine çok sert vurdu ama top üstten auta çıktı.
61.Dakika :Fenerbahçe atağında Semih sağ kanattan ceza sahasına ortalamak istedi ama top savunmaya çarparak kornere çıktı.
60.Dakika :Sivasspor atağında Kamanan sol kanattan ceza sahasına girdi, arka direğe yerden ortaladı ama top Sivasspor'da kimseye değmeden Vederson'da kaldı.
59.Dakika :Fenerbahçe atağında Deivid ceza sahası dışına topla buluştu, kaleye baktı çok sert vurdu ama top üstten auta çıktı.
58.Dakika :Sivasspor'da Kamanan Fenerbahçe'nin serbest vuruş kullanmasını engelleyince Sarı Kart gördü.
57.Dakika :Fenerbahçe atağında Uğur Boral orta sahada topu aldı, sağ kanata ilerledi, ceza sahasına yerden pas vermek istedi ama top doğrudan auta çıktı.
56.Dakika :Fenerbahçe rakip saha sol taç çizgisi yanından serbest vuruş kullandı. Alex ceza sahası içine ortaladı, Semih kafa vurdu ama etkisiz bir vuruş olunca savunma topu uzaklaştırdı.
55.Dakika :Sivasspor'da İbrahim Dağaşan rakibine yaptığı müdahele sonucunda Sarı Kart gördü.
54.Dakika :Fenerbahçe''de Alex sağ kanattan korner kullandı, penaltı noktasına ortaladı, Lugano yükseldi kafayı vurdu ve top üstten auta çıktı.
53.Dakika :Fenerbahçe atağında Deivid ceza sahası dışından kaleye sert vurdu ama top kaleci Petkoviç'te kaldı.
52.Dakika :Sivasspor atağında Murat Erdoğan sağ kanattan ceza sahasına ortaladı ama Kamanan savunmanın arkasında topla buluşunca hakem ofsayt kararı verdi.
51.Dakika :Sivasspor gole çok yaklaştı.İbrahim Dağaşan sağ kanattan arka direğe ortaladı, Mehmet Yıldız arka direkte bomboş pozisyonda yükseldi kafayı vurdu ve kaleci Volkan iki hamlede topu kontrol etti.
50.Dakika :Fenerbahçe atağında Alex sol kanattan korner çizgisine indi ama rakibini geçemeyince topu kaptırdı.
48.Dakika :Fenerbahçe atağında Deniz ceza sahası önünde bekleyen Deivid'e pasını attı ama savunma araya girerek topu uzaklaştırdı.
47.Dakika :Fenerbahçe atağında Gökhan Gönül sağ kanattan topla ilerledi, rakibini geçti ama Bilica yetişerek topu Gökhan'dan aldı.
46.Dakika :Sivasspor ikinci yarıya oyuncu değişikliği yaparak başladı; Çıkan oyuncu 8 numarayla Sylla, Giren oyuncu 77 numarayla Onur Tuncer
46.Dakika :Sivasspor ikinci yarıya oyuncu değişikliği yaparak başladı; Çıkan oyuncu 7 numarayla Musa, Giren oyuncu 33 numarayla Murat Erdoğan
46.Dakika :Fenerbahçe hakem Hüseyin Göçek'in düdüğüyle ikinci yarıya başlıyor.
45.Dakika :Hakem Hüseyin Göçek ilk yarıyı bitiren düdüğü çalıyor.İlk yarı 3-2 Fenerbahçe'un üstünlüğüyle sona eriyor.
45.Dakika :Sivasspor'da Sylla rakibine yaptığı müdahele sonucunda Sarı Kart gördü.
45.Dakika :Fenerbahçe atağında Deivid topla beraber atağa kalkmak istedi ama savunmada Bilica araya girerek topu kazandı.
45.Dakika :4. Hakem Zafer Demir ilk yarının sonuna 2 dakika eklendiğini gösteren tabelayı kaldırdı.
44.Dakika :Fenerbahçe atağında Semih sağ kanattan arka direğe ortaladı, Uğur Boral yükseldi ama kafayı vuramayınca top doğrudan auta çıktı.
43.Dakika :Fenerbahçe atağında Deniz ceza sahası içine doğru yerden pas atmak istedi ama pas hatası yapınca Sivasspor topu kazandı.
42.Dakika :Fenerbahçe'de Alex sol kanattan korner kullandı, ceza sahasına ortaladı ama savunmada İbrahim topu uzaklaştırdı.
41.Dakika :Fenerbahçe atağında Uğur Boral sol kanattan arka direğe ortaladı ama savunma topu uzaklaştırdı.
41.Dakika :Sivasspor atağında Kamanan sağ kanatta yerden ceza sahasına pas atmak istedi ama savunmada Gökhan Gönül araya girerek topu uzaklaştırdı.
40.Dakika :Fenerbahçe 'de Vederson rakibine yaptığı müdahele sonucunda Sarı Kart gördü.
39.Dakika :Fenerbahçe gole çok yaklaştı. Alex ceza sahası içinde bir anda topu önünde buldu, kaleciyle karşı karşıya kaldı ama pozisyonda yavaş kalınca savunma ayak koyarak tehlikeyi önledi.
38.Dakika :Fenerbahçe atağında Gökhan Gönül sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma Semih'ten önce kafayla topu uzaklaştırdı.
37.Dakika :Fenerbahçe atağında Semih savunmanın arkasına sarktı ama hakem öncesinde ofsayt kararı verdi.
35.Dakika :Fenerbahçe 'de Alex, Sedat'ın Semih'e yaptığı hareketten sonra hakeme itiraz edince Sarı Kart gördü.
34.Dakika :Sivasspor atağında Abdurrahman sağ kanattan ceza sahasına ortaladı ama savunma topu uzaklaştırdı.
33.Dakika :GOOOOOLLLLL!!!!! Fenerbahçe Uğur Boral ile 3. golü buldu.Savunmanın arkasına sarkan Alex ceza sahası içinde Uğur Boral'ı gördü, Uğur kafayla topu filelere gönderdi.
32.Dakika :Sivasspor atağında Mehmet Yıldız sol çaprazdan arka tarafta bekleyen Abdurrahman'a pasını verdi, Abdurrahman topun gelişine çok sert vurdu ama top yan ağlarda kaldı.
31.Dakika :Sivasspor atağında Mehmet Yıldız ceza sahası içine pasını attı ama savunmada Önder araya girerek topu uzaklaştırdı.
30.Dakika :Sivasspor'da Musa savunmanın arkasına atılan topa hareketlendi ama hakem öncesinde ofsayt kararı verdi.
29.Dakika :Sivasspor atağında Musa sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma topu uzaklaştırdı.
27.Dakika :Fenerbahçe atağında Vederson sol kanattan ceza sahası içine uzun bir pas attı ama savunma Semih'ten önce topu uzaklaştırdı.
26.Dakika :GOOOOOLLLLL!!!!! Fenerbahçe Semih'in attığı gol ile durumu 2-2 yapıyor.Alex'in ara pasında topla buluşan Gökhan Gönül uygun durumdaki Semih'e topu bıraktı Semih düzgün bir vuruşla topu filelere gönderdi.
25.Dakika :Fenerbahçe atağında Vederson sol kanattan ceza sahasına ortaladı, Semih kafayla indirdi, Alex gelişine çok sert vurdu ama top savunmaya çarparak uzaklaştı.
24.Dakika :GOOOOOLLLLL!!!!! Sivasspor Murat Sözgelmez'in attığı gol ile durumu 2-1 yapıyor.Savunmanın uzaklaştırmak istediği topu Kamanan kafayla çevirdi, ceza sahası içinde Murat Sözgelmez sol ayağıyla vurdu ve köşeden golü attı.
23.Dakika :Fenerbahçe 'de Lugano elle oynadığı için Sarı Kart gördü.
21.Dakika :Fenerbahçe atağında Emre sol kanattan ceza sahasına ortaladı, Alex kafayı vurdu ama top auta çıktı.
20.Dakika :Fenerbahçe atağında Semih sol kanattan ceza sahası içine giren Uğur Boral'a uzun bir pas attı ama hakem ofsayt kararı verdi.
19.Dakika :Fenerbahçe atağında Uğur Boral sol kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı, Deivid'den seken topa Alex vurmak istedi ama savunma topu uzaklaştırdı.Bu pozisyondan sonra Alex savunmada Sylla'nın elle oynadığına söyleyerek hakeme itiraz etti.
18.Dakika :Fenerbahçe atağında Alex çalımlarla ceza sahası önünde geldi, kaleye baktı, şutunu vurdu ama top kaleci Petkoviç'te kaldı.
17.Dakika :Fenerbahçe atağında Semih sol kanattan ceza sahası içine ortaladı ama savunma topu uzaklaştırdı.
16.Dakika :Fenerbahçe'de Alex sağ kanattan korneri kullandı, ön direğe ortaladı ama savunmada Bilica son anda topu uzaklaştırdı.
15.Dakika :Fenerbahçe atağında Uğur Boral ceza sahası içine arapasını verdi, Semih hareketlendi ama savunmada Faruk son anda yatarak topu kornere gönderdi.
13.Dakika :Sivasspor atağında Abdurrahman sağ kanattan ceza sahası içine ortaladı ama kaleci Volkan çıkarak topu uzaklaştırdı.
12.Dakika :Fenerbahçe atağında Deivid ceza sahası dışından şut denedi ama savunma araya girerek tehlikeyi önledi.
11.Dakika :Sivasspor atağında Musa sağ kanattan ceza sahasına hareketlenen Mehmet Yıldız'a ara pas vermek istedi ama savunma araya girerek topu uzaklaştırdı.
10.Dakika :Fenerbahçe atağında Emre orta sahadan sağ kanattan bindirme yapan Gökhan Gönül'e pas vermek istedi ama savunma araya girerek topu uzaklaştırdı.
9.Dakika :Sivasspor atağında Bilica sol kanatta hareketlenen Kamanan'a uzun bir pas attı ama savunma topu uzaklaştırdı.
8.Dakika :Fenerbahçe atağında Semih savunmanın arkasına atılan pasa hareketlendi ama hakem öncesinde ofsayt kararı verdi.
7.Dakika :Fenerbahçe atağında Gökhan Gönül sağ kanattan ceza sahasına ortaladı ama savunmada Bilica topu uzaklaştırdı.
6.Dakika :Sivasspor atağında Sezer ceza sahası dışından sert vurdu ama top üstten auta çıktı.
5.Dakika :Sivasspor atağında Sylla topla beraber ilerlemek isterken Semih tarafında düşürüldü ve Sivasspor serbest vuruş kazandı.
4.Dakika :GOOOOOLLLLL!!!!! Fenerbahçe Uğur Boral'ın attığı gol ile durumu 1-1 yapıyor.Sağ kanattan gelişen Fenerbahçe atağında Gökhan Gönül ortasını yaptı arka direkte Uğur Boral kafayı vurdu ve köşeden golü attı.
3.Dakika :GOOOOOLLLLL!!!!! Sivasspor Mehmet Yıldız'ın attığı gol ile 1-0 öne geçiyor.Sol çaprazdan ceza sahasına giren Kamanan yerde pasını verdi Lugano'ya çarpan top kaleci Volkan'ı yanıltınca kale sahası içinde Mehmet Yıldız kafayla golü attı.
2.Dakika :Fenerbahçe rakip saha sağ taç çizgisi yanından serbest vuruş kullandı. Alex ceza sahasına ortaladı ama savunma topu uzaklaştırdı.
1.Dakika :Karşılaşma Sivasspor'dan Mehmet Yıldız'ın vuruşuyla başlıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: