TÜRKİYE GÜZELİ DESTEK BEKLİYOR

Kainat Güzellik Yarışması'nda Türkiye'yi temsil eden 20 yaşındaki Gizem Memiç, organizasyonun internet sitesindeki anketinde 30 güzeli geride bıraktı

Magazin

TÜRKİYE GÜZELİ DESTEK BEKLİYOR ABD'nin Las Vegas kentinde düzenlenecek Kâinat Güzellik Yarışması'na katılacak yarışmacılar, Mandalay Bay otelinde kampa girdi. Bu yarışmada Türkiye'yi, "Miss Turkey" de ikinci seçilen Serenay Sarıkaya temsil edecekti. Ancak Sarıkaya "Oyunculuk benim için daha önemli" diyerek yarışmadan çekilince, organizasyona Miss Turkey birincisi Gizem Memiç'in katılmasına karar verilmişti. 23 Ağustos'ta gerçekleşecek yarışmanın internetteki "missuniverse.com" adresinde de oylama başladı. Siteye giren herkes, 83 aday arasından istediği yarışmacıya oy verebiliyor. 20 yaşındaki Gizem Memiç'in mayolu fotoğraflarının yanı sıra kırmızı gece elbisesiyle fotoğrafları da sitedeki profilinde yer alıyor.

BİRİNCİ FİLİPİNLER...
İnternet sitesinde yapılan oylamada Memiç, şu ana kadar 2.05 oy oranıyla 30 güzeli geride bıraktı. Genç güzelimiz Türkiye'den destek bekliyor. Ankette 3.7'lik oy oranıyla Filipinleri temsil eden 22 yaşındaki Venus Raj şu anda birinci sırada yer alıyor. Memiç, Kâinat Güzellik Yarışması'ndan bir ay sonra da Miss World'de Türkiye adına podyuma çıkacak.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: