TÜRKİYE'DE BAŞROL AMERİKA'DA YANROL

Meltem Cumbul ile Saadet Işıl Aksoy, kadrosu tanınmamış oyunculardan oluşan, düşük bütçeli, ikinci sınıf bir Amerikan filmi olan 'A Beautiful Life'da rol aldılar..

Magazin

TÜRKİYE'DE BAŞROL AMERİKA'DA YANROL Meltem Cumbul ile yeni nesil oyuncular arasında yıldızı en parlak olanlar arasında gösterilen Saadet Işıl Aksoy, tanınmamış oyuncu kadrosuna sahip, düşük bütçeli, ikinci sınıf bir Amerikan filmi olan 'A Beautiful Life'da rol aldılar.

Dana Delany, Bai Ling, Debi Mazar gibi oyuncuların yer aldığı filmde Cumbul 9. sırada yer alırken Aksoy'un adı 12. sıraya yazıldı. Alejandro Chomski'nin yönettiği 'A Beautiful Life'da rol alanlar arasında Lost'u takip edenlerin tanıyacağı Bai Ling dışında tanınan oyuncu yok. Karanlık geçmişlerinden kurtulmaya çalışan iki gencin hikayesinin beyazperdeye taşındığı filmde Meltem Cumbul, 'Antanas', Saadet Işıl Aksoy da 'Denise' karakterlerini canlandırdı. Cumbul, Şener Şen ile başrolde yer aldığı 'Gönül Yarası'ndan sonra oyunculuk yapmak için Los Angeles'a yerleşmişti. Cumbul, Amerika'ya gidişinden iki yıl sonra Rob Schmidt'in yönettiği, yine bir, ikinci sınıf Amerikan filmi olan 'The Alphabet Killer' adlı filmde konuk oyuncu olarak yer almıştı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: