TÜRKİYE'DE DOĞUM YAPACAK

Geçtiğimiz hafta 'Binbir Gece' dizisindeki rol arkadaşı Halit Ergenç'le evlenip, 'hamile olduğunu' açıklayan Bergüzar Korel; 6 Kasım'da vizyona girecek 'Aşk Geliyorum Demez' isimli filmle 'Şehrazat' karakterinden sıyrılacağını söyledi.

Magazin

TÜRKİYE'DE DOĞUM YAPACAK Murat Şeker'in yönettiği romantik komedide; zengin bir işadamının kızı 'Gözde' rolünü üstlenen Korel, "Bu iş benim için çok değerli. Okulda da hep komedi yapardım" dedi. 'Aşk Geliyorum Demez'in setinde rahat bir hamilelik geçirdiğini belirten Bergüzar Korel, "Her şey yolunda ama artık daha çabuk yoruluyorum" diye konuştu.

HER ŞEY YOLUNDA

Türkiye'de doğum yapmak istediğini açıklayan genç oyuncu hamileliğiyle ilgili şunları söyledi: "Normal doğum istiyorum. Hamileliğimin ilk aylarında sıkıntılar yaşadım, yemek yiyemiyordum. Ama riskli dönemi atlattığım için rahatım. Beni en çok rahatsız eden şeyler ise sigara dumanı ve yemek kokusu!" Eşi Halit Ergenç'le işlerini yoluna koyduktan sonra balayına çıkacaklarını belirten Bergüzer Korel, oğlunun adını da 'Mercan' koymayı düşündüklerini söyledi.

FİLM 3.5 HAFTA SÜRDÜ

Çekimleri 3.5 haftada tamamlanan film, alışveriş merkezi yapmak için eski bir iş hanının yıkım istemiyle başlıyor. Han esnafından genç bir adamla, hanın boşaltılmasını isteyen zengin müteahhittin duyarlı ve güzel kızı arasında aşk başlıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: