TÜRKİYE'DE POLONYA GÜZELLİK KRALİÇESİ SEÇİLDİ

Polonya'nın Güzellik Kraliçesi (Queen of Poland 2012), Antalya'nın Alanya İlçesi'nde yapılan yarışmayla seçildi. Yarışmada, Angelika Staros birinci seçildi.

Magazin

TÜRKİYE'DE POLONYA GÜZELLİK KRALİÇESİ SEÇİLDİ Tarihi Kızılkule önünde dün akşam düzenlenen yarışmada 20 genç kız 'Kraliçe' seçilmek için yarıştı. Zeybek grubunun dans gösterisiyle başlayan yarışmada, Polonyalı güzeller ilk olarak oryantal dans kıyafetleriyle sahneye çıktı. Güzellerin spor kıyafetlerle dans koreografisi sunmasının ardından sema gösterisi yapıldı. Daha sonra jüri üyeleri arasında yer alan şarkıcı Burcu Güneş sahneye çıkarak 'Oflaya oflaya' ve 'Aşk gribi' adlı şarkılarını seslendirdi. Gelinlik ve bikiniyle podyumda yürüyen güzeller son olarak abiye elbiselerle jürinin karşısına çıktı.

Jürinin değerlendirmesi sonucu Polonya'nın Gorzno kentinden katılan 10 numaralı yarışmacı Angelika Staros Polonya kraliçesi seçildi. Yarışmada Silvia Filinska ikinci, Izabela Ejnik ise üçüncü oldu.

Angelika Staros, ülkesini 'Queen of World 2013' (Dünya kraliçesi) yarışmasında temsil edecek. Teoman ERİŞ/ALANYA (Antalya), (DHA)

<br/>fotoğraflar için tıklayınız
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: