TÜRKİYE'NİN DRAMI OLMAK İSTEMİYORUM!

Şarkıcı Nez, albüm yapamadığı dönemde çeviri yaparak para kazandığını söyledi.

Magazin

TÜRKİYE'NİN DRAMI OLMAK İSTEMİYORUM! Star TV'de yayınlanan Aramızda Kalmasın programına konuk olan Nez, maddi olarak zor günler geçirmesine karşın kimseye belli etmediğini söyledi.

Nez, "O dönemde müzik yapamıyordum. Sözleşmem vardı. TMSF tarafından, Uzanlar dönemi için ama üreten bir insan her koşulda bir şey yapabilir" diye konuştu.

"Ben hayatı çok seviyorum. Yaşamayı çok seviyorum" diye konuşan Nez, "Şunu öğrendim ki sabretmek güzel bir şey" ifadesini kullandı.

O dönem, maddi anlamda zor günler yaşayan, başka bir yerde çalışamayan Nez, "Hiç bir şekilde hak iddia edemedim. Cihangir'de yaşıyorum ama her dışarı çıktığımda 'Ben Nezihe Kalkan'ım' diye çıktım ama eve gittiğimde ne yaşadığımı ben biliyorum. Ben Türkiye'nin dramı olmak istemiyorum" şeklinde konuştu.

Yaşadıklarının hep kendisinde kalacağını belirterek "Beni ben yapan budur" diyen Nez, o süreçte tercümanlık ve çeviri yaparak hayatını kazandığını ve günlerce evden dışarı çıkmadığı zamanlar yaşadığını anlattı.

Bir dönem, TMSF'nin el koyduğu Uzan şirketlerinden olan Erol Köse Prodüksiyon'a bağlı olan Nez., sözleşmesi gereği uzun süre sıkıntılar yaşamıştı.

Televizyon Gazetesi
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: