TÜRKİYE'NİN EN İYİ 9 MODA TASARIMCISI BULUŞUYOR...

Son zamanlarda ismi, dünyanın en iyi otelleri arasında sık sık anılmaya başlayan Bodrum Kempinski Hotel Barbaros Bay, Türkiye’nin 9 ünlü modacısını, benzersiz bir proje için biraraya getirdi.

Magazin

TÜRKİYE'NİN EN İYİ 9 MODA TASARIMCISI  BULUŞUYOR... Bahar Korçan, Arzu Kaprol, Özlem Süer, Cengiz Abazoğlu, Mehtap Elaidi, Gamze Saraçoğlu, İdil Tarzi, Hatice Gökçe ve Bihter Aida Pekin'in “Fashion is Art / Moda Sanattır” konseptini kendi yorumlarıyla aktaracakları eserler tüm yaz boyunca Bodrum Kempinski Hotel Barbaros Bay'de sergilenecek. Projede yer alan tüm modacıların ve özel davetlilerin katılımıyla 12 Haziran gecesi açılışı yapılacak olan sergi, 12 Eylül tarihine kadar görülebilecek.

Misafir deneyimine ve tatil anlayışına ince detaylarla yenilikler getirmeyi ilke edinen Bodrum Kempinski Hotel Barbaros Bay, sanata da farklı bir yorum getirecek.

Projede eserlerin satışından elde edilen gelirin bir kısmı, modacılar tarafından Moda Tasarımcıları Derneği'ne bağışlanacak.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: