TÜRKİYE'Yİ DOLAŞACAK

DÜNYANIN EN POPÜLER SES SANATÇISI JULIO IGLESIAS, bir firmanın tanıtımı kapsamında 27 MAYIS’TA İSTANBUL’DA KONSER VERECEK…

Magazin

TÜRKİYE'Yİ DOLAŞACAK İstanbul Boğazı, firmanın katkılarıyla İstanbul Sortie'de bir konser vermek üzere Türkiye'ye gelen dünyanın en popüler ses sanatçısı Julio Iglesias'ı ağırlayacak. 27 Mayıs 2008 geccesi kadife sesiyle, romantik şarkılarını dinleyicileri için seslendirecek olan Iglesias, bir de İstanbul turu yapacak... Toplam 250 milyondan fazla albüm satan Iglesias, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de çok seviliyor. Yaz sonuna kadar devam edecek dünya turnesine Türkiye'den başlayacak olan Iglesias, her fırsatta İstanbul'a olan hayranlığını dile getiriyor.

Ahmet San ve Cüneyt Ortan'ın ortağı olduğu organizasyon şirketi tarafından; bir firmanın ve Sortie'nin işbirliği ile ülkemize gelecek olan sanatçının, lansman kapsamında gerçekleşecek Türkiye Turnesi İstanbul, Antalya, İzmir ve Ankara'yı kapsıyor.

65 yasında olan ve müzik kariyeri sayısız ödüllerle dolu olan Iglesias, 1983'de Paris'te Guinness Rekorlar Kitabı tarafından dünya tarihinde plakları yabancı dilde en çok satan sanatçılara verilen ilk ve tek ödül olan Elmas Plak ödülüne layık görülmüştü. Sanatçı bu ödülü Almanca, İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Portekizce, Tagalog ve Japonca olarak yaptığı plaklar ile aldı.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: