‘Türkler Geliyor' oyuncularına sevgi seli!

Yapımcılığını Mehmet Bozdağ’ın üstlendiği, ‘Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı’ filmi cuma günü tüm Türkiye’de seyirciyle buluştu. Filmin oyuncuları da tüm hafta sonu seyircilerle buluştukları özel gösterimlerdeydi. Cuma günü Üsküdar Capitol AVM’de, cumartesi günü Ümraniye Meydan AVM’de ve pazar günü de Sultanbeyli Plato AVM’de sinema izleyicisi, filmi oyuncularıyla birlikte izledi.

Kültür-Sanat

‘Türkler Geliyor' oyuncularına sevgi seli! OYUNCU KADROSUNA BÜYÜK İLGİ
‘Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı’nın yıldızları Emre Kıvılcım ve Levent Özdilek başta olmak üzere tüm oyuncular seyircili gösterimlerde sinemaseverlerden büyük ilgi görürken, fotoğraf çektirmekten ve tebrikleri kabul etmekten adeta yorgun düştü.

Filmde Sırp Kraliçesi Irene’yi canlandıran Yeşilçam’ın usta oyuncusu Selda Alkor, pazar günü katıldığı Plato AVM’deki gösterimde yüzlerce fotoğraf çektirdi. Usta oyuncuyu karşılarında gören sinema seyircileri, kendisine sevgilerini alkışlarıyla gösterdiler.


‘Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı’nda Selda Alkor’ın yanı sıra, Yeşilçam’ın diğer usta isimlerinden Levent Özçelik ve Serdar Gökhan da rol alıyor. Filmin başrollerinde genç kuşağın ünlü isimleri Emre Kıvılcım ve Ece Çeşmioğlu var.

Gösterimlerin ardından filmin etkisinden uzun süre kurtulamayan seyirciler, salon çıkışında oyuncularla fotoğraf çektirebilmek için adeta birbiriyle yarıştı.

Filmin oyuncuları şimdi Türkiye’nin birçok şehrinde gerçekleşecek vizyon turnesi için hazırlanıyor.

Bunlarda ilginizi çekebilir: