Turuncu ve siyah ile cezbediyor!

Hamann firması Frankfurt Otomobil Fuarı'na modifiye bir Lamborghini Aventador ile katıldı.

Yaşam

Turuncu ve siyah ile cezbediyor! Metalik turuncu rengin ağırlıklı olduğu gövde kısmında, revize edilmiş bir ön tampon ve iki yeni spoiler dikkat çekti.

Lamborghini Aventador Nervudo, aerodinamik yan etekler, karbon fiber ve cam havalandırma panelleri, arka kanat ve 21 inç hafif alaşımlı jantları ile donatılmış.

Kabin kısmında kaslı yapısıyla dikkat çeken Nervudo, turuncu ve siyah rengin uyumu kokpit kısmında da kendini göstermiş. Sürüşü kolaylaştırmak adına tasarlanan orta konsolda bütün özellikler bir arada kolay ulaşılacak şekilde dizayn edilmiş.

6.5 litrelik V12 motoru 750 beygir gücünde olan Aventador Nervudo'nun, en önemli mekanik değişikliklerden biri ekstra yüklenmiş 60 beygirlik gücü. Beklendiği gibi tüm vücut geliştirmeleri karbon fiber parçalardan oluşan Nervudo, eklenen ekstra beygir gücü ve hafif gövde yapısıyla, 0'dan 100 kilometre hıza 2.9 saniyede ulaşabiliyor.

Milliyet
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: