'Tutar mı Tutar' seyirciyle buluştu!

Show TV’nin merakla beklenen dizisi “Tutar Mı Tutar”, ilk bölümüyle seyircisi ile buluştu. İki yakın arkadaşın bir gün uyandıklarında kendilerini bir dizinin başrol oyuncusu olarak bulmalarını ve bu durumdan kurtulma serüvenlerinin anlatıldığı dizi herkesin beğenisini topladı. Yayınlandığı andan itibaren sosyal medyada da ilgi odağı olan “Tutar Mı Tutar”, kısa sürede büyük bir hayran kitlesi oluşturdu.

Dizi Galeri

'Tutar mı Tutar' seyirciyle buluştu! SEÇKİN OYUNCU KADROSU!

“Eski Yeşilçam Filmleri” tadında ve “Mahalle Dizileri” sıcaklığında absürd bir mahalle komedisi olan “Tutar Mı Tutar”, ilk bölümüyle herkesi ekran başına kilitledi. Dizinin seçkin oyuncu kadrosunda; Paşhan Yılmazel, Cahit Gök, Ahmet Kürşat Öçalan, Bahadır Efe, Hilmi Özçelik, Zeynep Kankonde, Ceyda Ateş, Su Kutlu, Açelya Özcan, Rıza Sönmez, Selen Uçer, Barış Aytaç, Ferdi Sancar, Celal Tak, Caner Alkaya, Ferhat Baynal, Kerem Muslugil ve Tuna Arman gibi isimler yer alıyor.Yapımını BKM’nin, yapımcılığını Necati Akpınar’ın üstlendiği, yönetmenliğini Şenol Sönmez’in yaptığı dizinin senaryosunu da Erkan Ersezer kaleme alıyor.

SÜRÜKLEYİCİ SENARYO!

Dizinin hikayesi, iki yakın arkadaşın, bir gün uyandıklarında kendilerini bir dizinin başrol karakterleri olarak bulmalarıyla başlıyor. Bu iki yakın arkadaşın, başrolünde yer aldıkları diziden kurtulmaya çalışırlarken, mahalledeki karakterlere gittikçe; aşk, aile, dostluk gibi sımsıcak ilişkilerle bağlanmalarıyla da hikaye gelişiyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: