Tütü giyen Ali Sunal, Tarkan'a seslendi!

Tarkan’dan sonra Ali Sunal da tütü giydi. Fotoğrafını Instagram'dan paylaşan Sunal, Tarkan'a şu sözlerle seslendi: “Kız babası olmanın tatlılıklarından biri galiba bu değil mi Tarkan? Bir tütüm eksikti."

Magazin

Tütü giyen Ali Sunal, Tarkan'a seslendi! Geçtiğimiz aylarda ikinci kez baba olmanın sevincini yaşayan Ali Sunal, kızlarıyla yeni yıl pozu verdi. Narin ve Nil adında iki çocuğu olan Sunal, Tarkan'dan sonra tütü giydi. Kızlarıyla yeni yıl pozu veren Sunal paylaşımına, 'Kız babası olmanın tatlılıklarından biri galiba bu değil mi Tarkan? Bir tütüm eksikti. Herkese harika bir yıl diliyoruz' mesajını düştü.


TARKAN DA GİYMİŞTİ

Megastar Tarkan da birkaç ay önce kızı Liya ile oynarken tütü giymiş ve bu anları takipçileriyle paylaşmıştı. Yıldız isim paylaşımına; "Rolling Stones t-shirt‘ü giyip cool baba takılmaya çalışırken o t-shirt’ün altına tütüyü böyle giydiriverirler işte..." notunu düşmüştü.

Kenan Doğulu, meslektaşının fotoğrafına 'süpersin' yorumunu yapmıştı.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: