Tuvana Türkay: Ağzımla burnumla iş yapmıyorum, yetenekliyim kabul edin artık!

Yeni dizisiyle ekrana gelmeye hazırlanan Tuvana Türkay, verdiği bir röprotajda estetik iddialarıyla ilgili konuştu.

Magazin

Tuvana Türkay: Ağzımla burnumla iş yapmıyorum, yetenekliyim kabul edin artık! Kanal D'de ekrana gelecek olan Kızlarım İçin dizisinde izleyeceğimiz Tuvana Türkay, estetik iddialarıyla ilgili verdiği röportajda ilginç açıklamalar yaptı.

Tuvana Türkay ile Alper Potuk ayrıldı mı?

Tuvana Türkay ile Alper Potuk ayrıldı mı?Tuvana Türkay, Posta'dan Oya Çınar'a verdiği röportajında "Estetiksiz olsa Tuvana Türkay diye biri olmayacaktı diyenler bile var. Burnumu yaptırmadan önce üç başrolde oynadım. Ben yetenekliyim. Bunu kabul etsinler artık" dedi.

Tuvana Türkay-Alper Potuk aşkında sürpriz gelişme!

Tuvana Türkay-Alper Potuk aşkında sürpriz gelişme!İşte o röportajın ilgili bölümü:

Burnunuz dışında estetiğiniz var mı?
“Estetiksiz olsa Tuvana Türkay diye biri olmayacaktı” diyenler bile var! Bu bakış açısını anlayamıyorum. Benim eski burnumla üç başrolüm var. Bunu nasıl açıklıyorlar? Dokuz yaşından beri çalışıyorum. Yüzümle, ağzımla, burnumla iş almıyorum. Öyle olsa sokaktaki 10 kızdan sekizi oyuncu olurdu. Ben yetenekliyim. Şunu artık bir kabul etsinler lütfen! Öğrenmeye doyamıyorum. Çalışıyorum, çabalıyorum... Beni baltalamaya çalışmasınlar. Beni buralardan vuramazlar, o kadar güçsüz değilim. “Başka estetiğim yok” desem kime ulaşacak? “Var” desem kim tatmin olacak?

Alper Potuk ve Tuvana Türkay arasında ilk kriz!

Alper Potuk ve Tuvana Türkay arasında ilk kriz!Estetik yaptırdığınızda da ilk kendiniz duyurmuşsunuz galiba?
Aynen öyle. Hiç önemsemediğim ve kesinlikle saklanmayacak kadar basit bulduğum bir konu. Hatta, “Burnumu yaptırdım” diye çocuk gibi sevinerek söylediğimi hatırlıyorum. İnsanlar konuşmayı sever. O yüzden ağızları ve dilleri var. Ama yapılan yorumları gereksiz buluyorum. Bunları dert edecek zamanım da yok. İnanın çalışmaktan o kadar yoruluyorum ki. 20 yıl sonra buruş buruş olabileceğim ihtimaliyle huzursuz olmak bir yana, setten geldiğimde makyajımı bile zar zor temizliyorum.

Etkileniyor musunuz bu yorumlardan?
İnsanlar konuşmayı sever. O yüzden ağızları ve dilleri var. Ama yapılan yorumları gereksiz buluyorum. Bunları dert edecek zamanım da yok. İnanın çalışmaktan o kadar yoruluyorum ki. 20 yıl sonra buruş buruş olabileceğim ihtimaliyle huzursuz olmak bir yana, setten geldiğimde makyajımı bile zar zor temizliyorum.

Tuvana Türkay'a Alper Potuk'tan doğum günü sürprizi!

Tuvana Türkay'a Alper Potuk'tan doğum günü sürprizi!Kaynak: posta.com.tr

Bunlarda ilginizi çekebilir: