Tuvana Türkay: Sapkın insanlara iyilik yapılmalı

Ata Demirer ile başrolü paylaştığı 'Olanlar Oldu' adlı sinema filmiyle izleyiciyle buluşan Tuvana Türkay'dan çok iddialı açıklamalar yaptı.

Magazin

Tuvana Türkay: Sapkın insanlara iyilik yapılmalı Emre Saygı’nın Youtube’den canlı yayınlanan interaktif Talk Show programı ‘Hadi Be’nin konuğu, son olarak Ata Demirer ile başrolü paylaştığı 'Olanlar Oldu' adlı sinema filmiyle izleyiciyle buluşan oyuncu Tuvana Türkay oldu.

"BENİ 'ÇİRKİN KIZIM' DİYE SEVERLERDİ"

Annesinin ve çevresindeki insanların kendisini çocukluğundan bu yana 'çirkin kız' diye sevdiklerini anlatan Tuvana Türkay, "Bana 'Güzelsin' dedikleri zaman çok utanıyorum. Nazar değmesin diye annem ve çevremdekiler 'Çirkin kızım' diye severlerdi. Şimdi 'Çok güzelsin' dedikleri zaman ne diyeceğimi bilemiyorum" şeklinde konuştu.

"SAPKIN İNSANLARA İYİLİK YAPILMALI"

Geçmiş yıllarda kendisini sürekli takip eden ve bunu sosyal medyadan yazan birisi olduğunu anlatan güzel oyuncu, "Bir ara benim ev adresimi bulup, beni sürekli takip eden birileri oldu. Neredeyim, kiminle görüşüyorum hepsini eksiksiz yazıyordu. Çok korktum, ama büyük tepki veremedim. Ben toplumun dışladığı sapkın insanlara iyilik yaparsanız onların düzeleceğini düşünüyorum" dedi.

"ARKADAŞLARIM ARAS BULUT'A MEKTUP YAZARDI"

Aras Bulut İynemli’nin ortaokul arkadaşı olduğunu ve kızların sürekli ona mektup yazdığını dile getiren Tuvana Türkay, "Aras Bulut benim ortaokul arkadaşım. İlk başlarda okuldaki kızlar ona sürekli mektuplar yazardı. Ben de 'Kim bu Aras' diye sorardım. O zamanlar erkek gibi bir kızdım. Kimseye de bir şey yazamadım. Lisede de beğenilen bir kız olmadım" ifadelerini kullandı.

Rafet El Roman, Hülya Avşar'ı seçti Tuvana Türkay çıldırdı

Rafet El Roman, Hülya Avşar'ı seçti Tuvana Türkay çıldırdı"BENİ TEHDİT EDEMEZLER"

Hayatındaki insanlara kendisini iki şey için asla tehdit etmemeleri gerektiğini söyleyen Tuvana Türkay, "Sevgilim olduğu zaman kendisine de söylüyorum. 'Beni iki şeyle tehdit edemezsin' diyorum. Biri ailem, diğeri ise işim. Herkesten ve her şeyden önemli, onlardan asla vazgeçmem" dedi.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: