Tuvana Türkay ve Alper potuk'a büyük şok! Haklarında dava açılıyor!

Geçtiğimiz günlerde İstanbul Havalimanı'nı birbirine katan ünlü oyuncu Tuvan Türkay ve Fenerbahçeli futbolcu Alper Potuk, hakkında dava açılacağı öğrenildi.

Magazin

Tuvana Türkay ve Alper potuk'a büyük şok! Haklarında dava açılıyor! 3 yıldır bir dargın bir barışık ilişkilerine devam eden Tuvana Türkay ve Alper Potuk çifti, skandal bir olaya imza atmıştı. İstanbul'dan Dalaman'a gitmek üzere İstanbul Havalimanı'na gelen ikiliden Tuvana Türkay, sevgilisi Alper Potuk geç kalınca uçağın kalkmaması için olay çıkarmıştı. Türkay, Alper Potuk'un sözüyle uçağı rötar yaptırmaya çalışmıştı. Bununla da yetinmeyen ünlü oyuncu, Instagram hesabından paylaşım yaparak THY'ye "Rezilsin THY. Uçak hala körükten ayrılmamışken kapıdaki yolcuyu almamak, yakını burada beklerken. Ben uçaktan ayrılıyorum ama siz yolcuyu almıyorsunuz" sözleri ile yüklenmişti.

Tuvana Türkay ve Alper Potuk havalimanında olay çıkardı!

Hürriyet yazarı Uğur Cebeci, "THY, Tuvana Türkay ve Alper Potuk hakkında uçağı rötara sokmak, şirkete hakaret etmek, başka insanların seyahat özgürlüklerini kısıtlamak gibi çok nedenle dava açıyor." ifadeleriyle ikiliye dava açılacağını duyurdu.

Tuvana-Alper aşkı yeniden...

Tuvana-Alper aşkı yeniden...Tuvana Türkay'dan barışma iddialarına yanıt geldi!

Tuvana Türkay'dan barışma iddialarına yanıt geldi!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: