Tuvana Türkay'dan samimi açıklamalar!

Tuvana Türkay 'Hadi Be' programına konuk oldu. Türkay birbirinden samimi açıklamalarıyla dikkat çekti.

Magazin

Tuvana Türkay'dan samimi açıklamalar! Tuvana Tükay, şöhretin hayatını değiştirdiğini söyleyerek “Çıkarlarla alakalı garip şeyler geliyor başıma. O yüzden insanlarla arama mesafe koydum. Yeni tanıdıklarıma karşı temkinliyim çünkü zarar görme potansiyelim yüksek. Kimse beni yıpratamaz çünkü öyle güzel bir fanusum var ki... Pek çok şey kıymetsiz gelmeye başladı. Canım sıkıldığında çantamı alıp, ‘Haydi hoşça kalın’ diyebilirim” şeklinde konuştu.

Tuvana Türkay, Alper Potuk'u affetti mi?

Tuvana Türkay, Alper Potuk'u affetti mi?Hayranı olduğu Fikret Kuşkan’la tanışma hikayesini de anlatan Türkay, şunları söyledi: “2011’de Kapadokya’da bir dizi çekiyoruz. Işıl Yücesoy, kayınvalidem rolünde. Aynı bölgede Fikret Kuşkan’ın da seti vardı ve bir gece yarısı Yücesoy’u ziyaret etti. Yan yana odalarda kalıyoruz ve izolasyon kötü. Önce duvara bardak koyup, konuşmalarını dinledim. Sonra da meyve yaptırıp, orada olduğunu bilmiyormuşum gibi yanlarına gittim.”

Tuvana Türkay ve Alper Potuk evlilik yolunda!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: