Tuvana Türkay'ın Yeşilçam sevgisi

Güzel oyuncu Tuvana Türkay, Danilo Zanna’nın şov programı “Komedi Spaghetti”de samimi bir itirafta bulundu. Türkay, Yeşilçam’ı çok sevdiğini ve büyük bir özlem duyduğunu belirtti.

Magazin

Tuvana Türkay'ın Yeşilçam sevgisi Büyük bir ilgiyle takip edilen youtube’un ilk komedi şovu her hafta ağırladığı yıldız isimlerle adından söz ettirmeye devam ediyor.

Yapımcılığını Muse Network’ün, sunuculuğunu ise Danilo Zanna’nın üstlendiği program geçtiğimiz günlerde güzel oyuncu Tuvana Türkay’ı ağırladı.

Türkay, bol kahkahalı geçen programda samimi açıklamalarda bulundu. Danilo’nun “Keşke şu filmde olsaydım dediğin bir film ya da hayalinde oynamak istediğin bir rol var mı?” sorusuna “Eski Türk filmlerin hepsinde olmak isterdim.” diyen Türkay, Yeçilçam’a büyük bir özlem duyduğunu belirtti.

Eski Türk filmlerini çok sevdiğini söyleyen güzel oyuncu “ Bizim evde sürekli Yeşilçam filmi izlenir. Türkan Şoray, Filiz Akın, Fatma Girik, Hülya Koçyiğit,Gülşen Bubikoğlu’nun oynadığı tüm rolleri oynamak isterdim.” dedi.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: