TV İZLEYİNCE ÖFKELENİYOR

Binbir Gecce dizisinde oynayan Ceyda Düvenci, kendi dizisi de dahil olmak üzere televizyonda hiç bir şey izlemediğini söyleyerek 'İçimde bir şeyleri değiştirmek arzusu doğuyor' diye konuştu.

Magazin

TV İZLEYİNCE ÖFKELENİYOR Kanal D'deki bir programa katılan Ceyda Düvenci, binlerce insanın izlediği bir oyuncu. Ancak kendisi televizyon izlemeyi reddediyor.

Ceyda Düvenci, bunun nedenini şöyle açıklıyor: 'Kötü bir örnek olabilirim, ama ben televizyon seyretmiyorum. Çok televizyon açmıyorum.

Sezon başında yeni başlayan dizilerin ilk bölümlerini seyrederim. Haberleri de seyretmiyorum. İzlediğim her şeyde birşeyler yapmak, bir şeyleri değiştirmek arzusu ön plana çıkıyor ve kendimi iyi hissetmiyorum.

Seçicilik hakkımı kullanarak seçtiğim bazı köşe yazarlarını da internet üzerinden okuyorum. Tepkisel olduğum bazı kurumlar var, bunlara para kazandırmak istemiyorum. Böyle mekanizmalarım var.'

televizyongazetesi
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: