Efsanevi fotoğrafçı Ara Güler'i Twitter'da öldürdüler!

Efsanevi fotoğrafçı Ara Güler rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Güler’in yoğun bakıma alındığı öğrenildi fakat twitter'dan gelen açıklamalar Ara Güler'i öldü olarak gösterdi.

Magazin

Efsanevi fotoğrafçı Ara Güler'i Twitter'da öldürdüler! Fotoğraf sanatçısı Ara Güler, tansiyonunda ki düzensizlik nedeniyle Şişli Memorial Hastanesi'nde yoğun bakıma alındı.

Alınan bilgiye göre, uzun süredir böbrek yetmezliği nedeniyle diyaliz tedavisi gören Güler, akşam saatlerinde tedavi için hastaneye geldi.

Tansiyonundaki düzensizlikten dolayı yoğun bakım servisine alınan Güler'in diyaliz tedavisine bu serviste devam edildiği bildirildi.

Fakat sosyal medyadan gelen haberler yoğun bakımda tedavisi süren Ara Güler'i öldü gösterdi.

Ünlü fotoğraf sanatçısı Ara Güler 'in yoğun bakımdaki tedavisi sürüyor. Her zaman olduğu gibi sosyal medya Ara Güler'i de öldürdü. Ama bu sefer bu dedikodunun yayılmasına neden olan isim ise Ara Güler'in amca oğlu olduğunu iddia eden Arsen Güler oldu.

“Arsen Güler twitter adresinden paylaştığı: Amcamın oğlu Sayın Ara Güler az önce hayata gözlerini yumdu. Tüm sevenlerinin ve bizlerin başı sağolsun. “ mesajı tüm sosyal medyayı salladı.

Binlerce kişi Ara Güler'in öldüğünü yazmaya başladı. Çok geçmeden sevindirici haber Ara Güler'in yakınlarından geldi. Ara Güler'in yaşadığını ve kısa süre sonra taburcu olacağını açıkladılar.

Gazeteci Cem Erciyes ise twitter adresinden “Allah geçinden versin. Ara Güler gayet iyi, hatta yarın taburcu oluyor. Bilginize” mesajını yayınladı.


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: