Twitter'da ücretli dönem

Sosyal medyanın en büyük şirketlerinden biri olan Twitter, hizmet alt yapısını tamamen değiştiriyor. Yeni sistemle birlikte neler değişecek?

Yaşam

Twitter'da ücretli dönem Twitter ücretsiz bir oluşum. Aslında bakarsanız uzun süre daha ücretsiz olacağını söyleyebiliriz. Elbette bu durum Twitter'ın paralı döneme geçmesine engel değil.

TWİTTERDECK İÇİN ÇALIŞMALAR BAŞLADI

Aktif kullanıcı sayısı günden güne düşen ve bir şekilde toparlanmanın yollarını arayan Twitter, ilk ücretli hizmetini devreye sokmaya hazırlanıyor.

Twitterdeck hayata geçtiğinde oldukça kapsamlı bir hizmet olacak. Yapılacaklar listesi, sonrası için kaydet, platformlar arası çapraz paylaşım, birden fazla hesabı kontrol etme ve farklı gruplar içni tweet'leri düzenleme seçenekleri bizlere sunulacak.

Tüm bunların dışında profesyoneller için Twitterdeck üzerinde analitikhizmeti de olacak. Özellikle şirket hesaplarını yöneten sosyal medya uzmanları için harika bir seçenek gibi duruyor.

2017 yılı içerisinde hizmete girmesi beklenen Twitterdeck, 20 dolar gibi bir aylık abonelik ücreti isteyecek..

2. Abonelik ücreti dolar kurlarını düşününce çok yüksek duruyor ama Twitter tarafında yapılacak resmi açıklamayı da beklemek gerekiyor.

Kaynak:sabah.com.tr
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: