UCA: BU KONULARI ASIL MEHMET ALİ BİLİR..

Metin Uca, banyosundaki pedler için "Evine aldığı yarışmacılarındır" diyen Mehmet Ali Erbil'e yanıt verdi: "Merak etmesin, ben bu gibi konularda onun kadar tecrübeli değilim. Ondan öğrenecek çok şey var"

Magazin

UCA: BU KONULARI ASIL MEHMET ALİ BİLİR.. Mehmet Ali Erbil ile Metin Uca'nın ekranda başlayan 'ped' polemiği biteceğe benzemiyor. Her şey, Ece Erken'un sunduğu 'Rengakenk' programı için Metin Uca'nın evine gitmesiyle başladı."SENİN BANYONDA VAR MI?"
Ünlü televizyoncunun evinde çekim yapan Erken banyoda ped bulmuş ve bunu da canlı yayında programa bağlanan Erbil'e söylemiş, ardından da sormuştu "Senin banyonda ped yok mu?" Mehmet Ali Erbil'in canlı yayında Ece Erken'e verdiği cevap ise bir polemiğin fitilini ateşleyecek türdendi: "Ben yarışmacıları evime almıyorum. Banyodaki o pedler Metin Uca'nın evine aldığı yarışmacılarındır." Metin Uca'nın ünlü şovmene yanıtı gecikmedi: "Ben bu gibi konularda Mehmet Ali Erbil kadar tecrübeli değilim. Ondan öğrenecek çok şey var. Kendisi bu işleri daha iyi bilir." Şimdi Mehmet Ali Erbil'in, Metin Uca'ya vereceği yanıt merak ediliyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: