UÇAKTA BİLE EL ELE

Seda Sayan adının aşk dedikodularına karıştığı 26 yaşındaki türkücü Onur Şan ile birlikte gittiği 3 günlük Paris gezisinden döndü.

Magazin

UÇAKTA BİLE EL ELE Bir aydır birlikte oldukları sitemiz aracılığı ile ortaya çıkan ikilinin salı günü Paris'e birlikte gittikleri ortaya çıkmıştı.

Seda Sayan ve Onur Şan dün 15.55'te THY'na ait Paris - İstanbul seferini yapan uçakla yurda döndü. Çift havaalanından birlikte çıkmak yerine ayrı ayrı çıkmayı tercih etti. Türkücü Onur Şan tek başına havaalanından çıkarken, Seda Sayan ise önce freeshop'ta alışveriş yapıp yaklaşık 15 dakika sonra havaalanından çıktı. Çıkışta Seda Sayan ve Onur Şan açıklama yapmaktan kaçındı. Seda Sayan salı günü sabah programı sonrasında Onur Şan ile birlikte Paris'e uçmuş bu arada 3 günlük bant çekmişti.

Çift Paris'te olduğu sırasada dün banttan yayınlanan programında ise Seda Sayan Onur Şan'ı konuk etti. Onur Şan türkülerini seslendirdikten sonra Seda Sayan ile yaptığı romantik dans gözlerden kaçmadı. Programın kadın konukları Onur Şan'ı çok sevdiklerini söylerken, Onur Şan'da 'Allah herkesi sevdiğine bağışlasın' demesine üzerine stüdyodaki herkes kahkahalarla güldü. Geçtiğimiz hafta Rumelihisarı'nda birlikte kahvaltı yaptıkları iddia edilen ve bir ay önce sabah programında Onur Şan'ı konuk alan Seda Sayan'ın ilişkisinin bir aydır başladığı konuşuluyordu. Son olarak Onur Şan'ın Seda Sayan'ın Hayalin İçin Söyle programına iki hafta üst üste gitmesiyle birlikte bu dedikodu alevlenmişti ve böylelikle ortaya çıkmıştı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: