'ÜÇÜNCÜ BEBEĞİ DE İSTİYORUM'

Bebek bakım ürünlerinin tanıtımında ünlü manken Sinem Güven görev aldı.

Magazin

'ÜÇÜNCÜ BEBEĞİ DE İSTİYORUM' Türkiye piyasasına giren Naturel Baby Organics adlı bebek bakım ürünlerinin tanıtımında ünlü manken Sinem Güven görev aldı.
Altı aylık bir kızı olan Güven, 'Eşimi razı edersem üçüncü bebeği de istiyorum. Defne altı aylık olmasına rağmen babasına aşık. Sürekli baba diyor, bir türlü anne dedirtemedim. Baba aşkına erken düştü, açıkçası bozulmuyor değilim' dedi. Bebeğini emzirmeyen anneleri eleştiren Güven, 'Bu bir çocuğa verilecek en büyük hediye. Emzirmenin meme kanserini engellediği de bilim adamlarınca açıklanıyor. Ünlü, ünsüz birçok kişi göğüsleri sarkmasın diye bebeğini emzirmiyor. Bunu çok acımasız, haince ve bencilce buluyorum' diye konuştu. Tanıtımda dokuz aylık bir bebekle basının karşısına geçen Güven, 'Neden tanıtıma kendi kızınızla katılmadınız?' sorusuna ise 'Kullananlara ayıp olmasın ama ben bebeğimi ticari çıkar için kullanmam' yanıtını verdi.hürriyet

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: