"UÇURUM" BU AKŞAM FİNAL YAPIYOR!

Lavinia Longhi (Eva), Denise Capezza (Felicia), Birkan Sokullu (Ulaş), Erdal Yıldız (Yaman), Esra Ronabar (Nur) ve Selçuk Yöntem'i (Arif) başrollerinde izlediğimiz “Uçurum”, ekrana bu akşam veda ediyor.

Magazin

"UÇURUM" BU AKŞAM FİNAL YAPIYOR! Dizinin fianl bölümünda olaylar şöyle greçekleşecek: Yaman yeni bir gerçekle karşı karşıya gelmek zorunda kalır. Kutlu, Felicia'yla bir aile olmaya kararlıdır. Peki, Yaman bu durumla nasıl baş edecektir? Eva, Ayhan üzerinde kurduğu planı gerçekleştirmeye başlar ama içine sinmeyen bir şeyler vardır.

Ulaş’tan bu konuda destek ister fakat beklediği cevabı alamaz. Ulaş, Eva’yı ikna etme çabasındayken,Pınar da Arif ve Yaman kavgasının tam ortasında bulur kendini. Kutlu’nun villaya gelişiyle Mika’nın tedirginliği daha da artar. Nur ve Kutlu arasındaki yakınlaşma, Mika ve Nur arasındaki gerginliği artırırken, Felicia beklediği mutluluğu bulduğuna inanır. Ancak, tüm bu yaşananlar sırasında kimsenin beklemediği sürpriz bir olay dengelerin değişmesine sebep olacaktır...

video:
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: