Ufak Tefek Cinayetler final yaptı!

Ufak Tefek Cinayetler 45. son bölümüyle final yaparak ekrana veda etti. Peki dizi nasıl bitti, finalde neler oldu? İşte detaylar...

Dizi Galeri

Ufak Tefek Cinayetler final yaptı! Star TV'nin sevilen dizisi Ufak Tefek Cinayetler, 11 Aralık Salı akşamı (dün) ekrana gelen 45. son bölümüyle final yaptı. Yaklaşık 1,5 sezon süren ekran macerası, sürpriz bir finalle son buldu. Peki finalde neler yaşandı?

Ufak Tefek Cinayetler'in final bölümünde Şebnem Aksak, Oya'yı boğmak istedi. Oya kendisini kurtarmaya çalışırken, Şebnem düştü ve başını sephaya çarparak öldü. Oya, Şebnem cinayetinden gözaltına alındı ve hapse girdi. Ancak daha sonra mahkeme, nefsi müdafaa gerekçesiyle Oya'nın beraatine karar verdi.


ARZU'YU KİMİN ÖLDÜRDÜĞÜ ORTAYA ÇIKTI!

Öte yandan Emre Çelen ve Burcu Sonay, sürpriz bir şekilde nikah masasına oturdu. Ancak Arzu cinayetini çözen cinayet büro başkomiseri Kemal ve komiser yardımcısı Derya, düğün günü Burcu'yu cinayetten suçundan gözaltına aldı. Arzu'yu arabayla çarparak öldüren kişinin Burcu olduğu ortaya çıktı. Burcu gelinlikle polis otosuna bindirilirken, Emre ise kendisini bekleyeceğini söyledi.


UFAK TEFEK CİNAYETLER'DE MUTLU FİNAL! SERHAN VE OYA EVLENDİ

Ufak Tefek Cinayetler dizisi yaşanan tüm entrikalara rağmen mutlu sonla bitti. Dizinin finalinde hapisten çıkan Oya ile Serhan görkemli bir düğünle evlendi. Pelin ve Taylan yeniden mutlu günlerine dönerken, Kerim ile Merve de aşklarını yaşamaya başladı. Merve Aksak, eski kocası Serhan'ın düğününe sevgilisi Kerim'le katıldı. Ve UTC, mutlu sonla 45 bölümlük ekran macerasına veda etti.


İşte final bölümünden o anlar:

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: