Ufak Tefek Cinayetler'de şok ayrılık!

Reytinglerde düşüş yaşayan Ufak Tefek Cinayetler dizisinin başrolünde yer alan Tülin Özen, diziden ayrılık kararı aldı.

Dizi Galeri

Ufak Tefek Cinayetler'de şok ayrılık! Star TV'nin sevilen dizisi Ufak Tefek Cinayetler'in dün yayınlanan bölümünde şoke eden gelişmeler yaşandı. Sarmaşık'ta Edip'in öldürülmesinin ardından ikinci bir cinayet oldu.

Ufak Tefek Cinayetler'in son bölüm final sahnesinde Arzu gece ormanda koşan Emre Çelen'i arabayla takip etti. Emre'yi arabayla çarparak öldürmek üzere olan Arzu'nun başına beklenmedik bir olay geldi. Arzu'nun arabasına ormanın içinden çıkan büyük bir araç hızla çarparak takla attırdı. Arzu'nun ise defalarca takla atan otomobilinin içinde hareketsiz yattığı görüldü. Emre ise kazayı görünce büyük şok yaşadı. Arzu'ya kimin çarptığı ve öldürdüğü ise yeni bölümlerde ortaya çıkacak.

Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Bade İşçil, Mert Fırat, Osman Sonant, Yıldıray Şahinler, Ushan Çakır, Ferit Aktuğ, Tansu Biçer, Duygu Sarışın ve Hayal Köseoğlu'nun başrollerini paylaştığı yapımda 39 bölüm boyunca Arzu'ya hayat veren Tülin Özen'in ise kendi isteğiyle yapımdan ayrılma kararı aldığı öne sürüldü. İddialara göre başarılı oyuncu, senaryonun gidişatını beğenmiyor. Ancak Özen'in ayrılma nedeniyle ilgili henüz net bir açıklama yapılmadı.

Neden beş gündür sete gitmiyor?

Neden beş gündür sete gitmiyor?'Ufak Tefek Cinayetler'de dikkat çeken isimler

'Ufak Tefek Cinayetler'de dikkat çeken isimler

Bunlarda ilginizi çekebilir: