Ufak Tefek Cinayetler'den ilginç detaylar!

Star TV ekranlarında ikinci sezonuyla izleyicilerin karşısında olan Ufak Tefek Cinayetler dizisinde reytingler iyice düşmeye başladı. Peki finale doğru giden dizide neler olacak?

Dizi Galeri

Ufak Tefek Cinayetler'den ilginç detaylar! İkinci sezonuyla ilgiyi kaybetmeye başlayan ve final kararı alan Ufak Tefek Cinayetler, ekrana gelen son bölümüyle farklı bir rüzgar estirdi. Peki dizinin finaline dair hangi bilgiler var? Milliyet Cadde yazarlarından Sina Koloğlu, diziyle ilgili küçük bir ipucu verdi.

İşte o yazı:

“‘Ufak Tefek Cinayetler’de “Sağlık sorunları var” dediler Aslıhan Gürbüz için özellikle… Gerekçe olarak söylendi. Yapım cephesi de bu durumu kabullenirken, hayallerinin daha farklı olduğunun sinyalini verdiler; “Ama hazırladığımız hikayeyi yazamadık.”

“Anlatacak çok şey vardı” demek istiyorlar… Seyircinin bu nedenle diziye ilgisinin hangi boyutta olacağını tahmin edemedikleri de bir başka konu… “Güzel bir final yazıldı” diyorlar. ‘Ufak Tefek Cinayetler’i bu ‘telenovela’ soslu sektörde, farklı bir deneme olarak görüyorum. Entrikalardan uzaklaşmadan, araya zeki polisiye bilmeceleri katan, ‘beyaz Türk’ haliyle ‘total’ kitlemizi de bir şekilde ilgi alanına katabilen bir yapımdı.”

Ufak Tefek Cinayetler final mi yapıyor?

Ufak Tefek Cinayetler final mi yapıyor?Ufak Tefek Cinayetler'de şok ayrılık!

Ufak Tefek Cinayetler'de şok ayrılık!'Ufak Tefek Cinayetler'de dikkat çeken isimler

'Ufak Tefek Cinayetler'de dikkat çeken isimler

Bunlarda ilginizi çekebilir: