'UĞRUNA ŞARKI BESTELEDİM'

BİR DÖNEM BÜYÜK AŞK YAŞADIĞI YASEMİN ERGENE İÇİN ŞARKI BİLE BESTELEMİŞ...

Magazin

'UĞRUNA ŞARKI BESTELEDİM' Keremcem, bir dönem büyük aşk yaşadığı rol arkadaşı Yasemin Ergene için şarkı bestelediğini söyledi. Şarkı, genç popçunun sonbaharda çıkacak albümünde yer alacak.


Konuk olduğu 'beniMTV'm' programında samimi açıklamalarda bulunan Keremcem,'Yasemin Ergene ile bir ilişki yaşadınız mı?' sorusuna, 'Evet, yaşadık. 'Aşk Oyunu' dizisinin bu kadar samimi bulunmasının sebeplerinden biri de Yasemin'le aramızdaki ilişkiydi. Aramızdaki sıcaklık ve samimiyet oyunu etkiliyor. Samimiyet her zaman ekrana yansır' yanıtını verdi.


Hayatında sadece üç kere aşık olduğunu belirten genç şarkıcı, ayrıca Yasemin Ergene ile yaşadığı aşkın ardından bir şarkı bestelediğini itiraf etti: 'Hayatımda sadece üç kere aşık oldum. Şu an bir ilişkim yok. Hâlâ geçmişte aşık olduğum insanlara şarkı yapabilirim. Yasemin Ergene ile yaşadıklarımı sonbaharda çıkacak albümümdeki bir parçada anlattım.'

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: