Uğur Akkuş ile Gonca Akkuş boşandı!

Ebru Şallı ile bir süredir aşk yaşayan finansçı Uğur Akkuş ile Gonca Akkuş, anlaşmalı olarak evliliklerini bitirdi. Uğur Akkuş, çocuklara İstanbul'da bir rezidansta 2 daire, ayda 6 bin TL nafaka ödeyecek.

Magazin

Uğur Akkuş ile Gonca Akkuş boşandı! 2007 yılında evlenen finansçı Uğur Akkuş ile Gonca Akkuş, bir süredir olaylı bir boşanma süreci yaşıyor. Bir süredir Ebru Şallı ile aşk yaşayan Uğur Akkuş'a 3 kere boşanma davası açıp feragat eden Gonca Akkuş, 3 ay önce dördüncü kez boşanmak için dava açmıştı.

Ebru Şallı ve Uğur Akkuş'tan VIP kaçış!

Ebru Şallı ve Uğur Akkuş'tan VIP kaçış!Eşinin kendisini aldattığını ve şiddet uyguladığını ileri süren Gonca Akkuş, 20 milyon TL maddi, 20 milyon TL manevi olmak üzere toplam 40 milyon TL tazminat, kendi için 20 bin TL çocukları için de 10’ar bin TL aylık nafaka istemişti.

Sözcü'nün haberine göre; olaylı olarak devam eden boşanma davasında Gonca Akkuş, Ebru Şallı ile ilişki yaşadığı haberleri çıkan eşinin kendisine yıllarca şiddet uyguladığını ileri sürerek, “Şiddet ve korku içinde yaşamamak, eşimi başka kadınlarla paylaşmamak için evliliğimi bitirmek istiyorum” demişti. Uğur Akkuş ise avukatı aracılığıyla açtığı karşı boşanma davasında çocuklarının kalıcı velayetini istemişti.

Uğur Akkuş'a eşinden haciz şoku!

Uğur Akkuş'a eşinden haciz şoku!Uğur Akkuş ve Gonca Akkuş, Aile Mahkemesi’nde dün gerçekleşen duruşmaya avukatları ile birlikte katıldı. Uğur Akkuş’un avukatı, tarafların anlaştığını açıklayarak mahkemeye boşanma protokolünü sundu. Mahkeme, Akkuş çiftinin boşanmasına karar verdi.

Ebru Şallı: Kimse büyük konuşmasın!

Ebru Şallı: Kimse büyük konuşmasın!Protokole göre Uğur Akkuş, çocuklarına İstanbul'da bir rezidansta birer daire verdi. Çocukların velayeti annede kalırken, Uğur Akkuş’un iki çocuğu ve Gonca Akkuş için 2’şer bin TL’den toplam ayda 6 bin TL nafaka ödenmesine karar verildi.

Bunlarda ilginizi çekebilir: