UĞUR YÜCEL'DEN EYLEME BÜYÜK DESTEK

Kuzguncuk Bostanı için yapılan eyleme Kuzguncuklu sanatçılar destek verdi. Beş yüze yakın Kuzguncuk sakininin katıldığı yürüyüş şenlik havasında geçti.

Magazin

UĞUR YÜCEL'DEN EYLEME BÜYÜK DESTEK Dizi filmlerinin vazgeçilmez doğal platosu, İstanbul Boğazı'nın en yeşil semtlerinden Kuzguncuk'ta gerçekleşen eyleme destek veren sanatçılar arasında Uğur Yücel, Bennu Yıldırımlar, Melike Demirağ vardı. Uğur Yücel Kuzguncuklu olarak Bostan'ın bu semt için ne kadar önemli olduğunu anımsattı ve "Her on yılda bir, darbeler gibi bu bostanı beton yığını haline çevirmek isteyenler bu girişimde bulunuyorlarBu bostana dozerler dayansa, üzerlerine çıkıp, karşı koyarım" dedi. Melike Demirağ arkadaş şarkısını eylemcilerle birlikte söyledi. Saat ikide eyleme katılan Kuzguncuklu bir diğer sanatçı Bennu Yıldırımlar ise Kuzguncuklu olmanın ayrıcalığından, semtin bozulmayan yapısından bahsetti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: