'Ultheraphy' ile tek seansta!

Cilt Germe Operasyonlarının En Güçlü Alternatif ‘Ultheraphy’ İle Tek Seansta Ameliyatsız yüz, boyun ve dekolte Lıftıngi.

Kadın

'Ultheraphy' ile tek seansta! Kaş, orta yüz, çene, boyun ve dekolte de tek seansta ameliyatsız lifting (germe) etkisi yapan dünyada ki ilk ve tek FDA onaylı sistem. Yüzümüzdeki kırışıklıklarla o kadar meşgulüz ki yaşlanma izlerinin boyun ve dekolte bölgemizde de kendini gösterebileceğini unutuyoruz. Boyun ve dekolte yüzle kıyaslandığında daha ince, daha hassas bir cilde sahiptir ve maalesef yüzümüze gösterdiğimiz özeni ondan sakınırız. Anti-aging işlemler, kremlerden hep yüzümüz faydalanır, boyun ve dekolte yaşlanmaya devam eder... Yüzünüz, boynunuz ve dekoltenizdeki arasında yıllar olmasın, doğru teknoloji daha genç, daha sıkı bir boyun ve dekolte yaratmak mümkün! diyor Medikal Estetik Uzmanı Dr.Mustafa Karataş.

Dr. Mustafa Karataş “Boyunla birlikte dekoltede ihmal edilmiş bir bölgedir. Öyle ki yüzde yaşlanma süreci durdurulurken, dekolte ile yüz arasında belirgin bir fark ortaya çıkar; çünkü dekolte ve boyun yaşlanmaya devam eder ve yaşınızı ele veren en büyük düşmanınızdır. Dekolte üst kısmındaki ince deri, genellikle vücudun diğer bölgelerinden daha hızlı yaşlanır. Bunun en önemli sebebi, boyun ve dekolte etrafındaki cildi dokuların hassas yapısıdır. İncelme, belirgin kırışıklıklar gibi yaşlanma belirtilerini göstermeye duyarlıdır; çünkü sürekli güneş ışığına maruz kalmaktadır. Bu durum, serbest radikalleri ve kolajen düzeylerini etkiler ve ciltte kırışıklık, sarkma ve katlanmalara karşı hassas
olmasına neden olur. Bu problemli yüz, boyun ve dekolte bölgelerini hedefleyen Ultherapy ultrason cihazı ile mümkün.
Dr.Karataş "Ultherapy boyun ve dekolte bölgesine tazelik, genç bir görünüm verir. Normalde boyun bölgesi ağrılı bir operasyon geçirmeden gerilmesi güç bir alandır. Ultherapy gevşek deriyi kaldırıp sıkılaştırmak için ultrasonun gücünden faydalanarak, cildi canlandırmak için dermise nüfuz eder ve başka hiçbir tedavi yönteminin yapamayacağı şekilde gerginleştirir ve gençleştirir." Ulthera özellikle yüzün alt kısımları, boyun ve dekolte bölgesindeki cildi yenileyen ultrason teknolojisinde büyük bir yeniliktir. Ulthera dışındaki taklit sistemlerle yapılan uygulamaların size, sağlığınıza ve görünümünüze zarar verebileceğini unutmalı kesinlikle uzak durulmalıdır.

FDA Onaylı Ultherapy Dekolte Tedavisinin Başlıca Faydaları

Ultherapy’nin FDA onaylı boyun, kaş ve çene altını gerdirme tedavilerinde olduğu gibi, invaziv olmayan tedaviler arasında dekolte bölgesindeki çizgiler ve kırışıklıkları iyileştiren ilk ve tek tedavi olarak FDA onayı aldını belirtiyor. Dr.Mustafa Karataş "Yüz ve boyun için Ultherapy’de olduğu gibi, dekolte tedavisi mikro-hedeflenmiş ultrason dalgalarını taşıyan uygulama başlığı cilde temas ettirilerek cilt ve cildin alt katmanları monitörde görüntülenir. Belirlenen uygulama alanlarında, cildin 3 mm ve 4,5 mm altına odaklanmış ses dalgaları ile bu bölgelerde kollajen üretimini uyaran ısı hasarları oluşturulur. Bu işlem sırasında cilt yüzeyi uygulamadan etkilenmez. Cilt altında taşıyıcı bağ dokusunun bulunduğu derinliğe ulaşan enerji sayesinde dokuda yeni kollajen ve elastin oluştukça, göğüs bölgesindeki kırışıklıklar kademeli olarak düzeliyor."

Tedavi seansı öyle kısa ki (sadece 30 dakika) öğle tatilinde bile yaptırılabilir. Ultherapy uygulamasının ardından, uygulamanın yapıldığı kişiler günlük aktivitelerine hemen dönebilmektedirler. Ultherapy sisteminde kullanılan ‘Deepsea’ adı verilen teknoloji de ‘fokusultrasound’ ile cildin alt tabakalarında ‘sıcak noktalar’ yaratılıyor. Bu sayede cilt kendi onarım sürecini oluşturarak yeni collagen üretimine başlıyor ve ciltte sıkılaşma ve ‘lifting’ etkisi kendini göstermeye başlıyor. Sonuçlar yaklaşık 3 ay sonra belirginleşir ve iyileşme 6 aya kadar devam eder. Ulthera basit, tek seanslık tedavinin etkileri 3 ila 5 yıla kadar devam edebilir. Bugüne kadar cerrahi müdahalelerde elde edilen dramatik
sonuçlara muadil bir cerrahi olmayan yöntem yoktu, ama bugün mükemmel bir germe ve lifting yapabilen Ulthera teknolojisi var.

• Yüz liftinginde boyun ve dekolte FDA onayına sahip dünyanın ilk ve tek non-invasive sistemi

• Sadece 30-90 dakikalık tek seans uygulama ile ulaşılan mükemmel sonuçlar.... Üstelik iyileşme süreci yok!

• Her cilt rengine güvenle uygulanabilir. Uygulama öncesi ve sonrasında özel bakıma ihtiyaç duyulmaz.

• Hastanın ihtiyacına uygun olarak tedavi yaratmak mümkündür.

• Uygulamanın 90-180 gün sonrasında istenilen kalıcı sonuçlara ulaşılır.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: