Uludağ kahramanı şampiyon!

Kaya Palazzo Kartalkaya pistlerinde düzenlenen Free Fall Snowboard yarışması büyük heyecana sahne oldu...

Diğer Haberler

Uludağ kahramanı şampiyon! Kartalkaya'da yapılan Free Fall Snowboard Yarışması'nı Uludağ'da kontrolden çıkan kar motorunu durdurmasıyla tanınan milli sporcu Kerem Gürdal kazandı.

Kaya Palazzo Kartalkaya pistlerinde yapılan Free Fall Snowboard Yarışması büyük heyecana sahne oldu. Kadın ve erkekler kategorilerinde milli sporcuların da yarıştığı mücadelede sergilenen akrobatik hareketler büyük ilgiyle izlendi. Uludağ'da kontrolden çıkan kar motorunu durdurarak kahraman ilan edilen milli snowboard'çu Kerem Gürdal birinci olarak 2 bin liralık ödülün ve hediye çeklerinin sahibi oldu. Deniz Altınok'un ikinci olduğu yarışmada Süleyman Atlı ise üçüncü oldu.

Kadınlarda Şule Özcan birinci

Kadınlar kategorisinde ise Şule Özcan birinci, Buse Şendil ikinci ve Ayça Saygut ise üçüncülüğü elde etti. Yarışmada dereceye girenlere ödüllerini Kaya Holding Bolu Bölge Müdürü Yusuf Avcı verdi.
Şule Özcan'a bin TL'nin yanı sıra hediye çekleri verildi. Yarışmada dereceye giren bütün sporculara kupa ve hediye çekleri verildi.

Suat Ateşdağlı'yla coştular

Yarış sonrası düzenlenen ödül töreninin ardından yarışmacılar ve seyirciler Drop Lounge Cafe'de ünlü DJ Suat Ateşdağlı'nın çaldığı müziklerle eğlendi. Partide gençleri coşturan Ateşdağlı, yaz öncesi yeni albümüyle sevenleriyle buluşacağını ifade etti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: